Evrika Beach Clubhotel 4*4*4*4*

Asap-Dovolená.cz - Bulharsko - Sluneční Pobřeží

Poloha a popis hotelu Evrika Beach Clubhotel

Špičkový hotel s jedním z největších hotelových aquaparků v Bulharsku. Písečná pláž pouze přes promenádu s plážovým barem, slunečníky a lehátky zdarma. Rodinné pokoje - dvě místnosti. Program all inclusive, dětská hřiště, dětský animační program.Živé centrum letoviska Sluneční pobřeží cca 600 metrů od hotelu. Restaurace a obchody v blízkém okolí.

Transfer z letiště cca 55 min. Doporučujeme hlavně rodinám s dětmi! Vhodné i pro náročné klienty.

Popis
Hotel s celkem 633 pokoji v hlavní a vedlejší budově s výtahy, nabízí svým hostům přijímací halu s recepcí, internetový koutek za poplatek, WiFi v lobby a u bazénu za poplatek, a-la-carte restaurace, restaurace, bary a minimarket. Ve venkovním areálu naleznete 2 sladkovodní bazény s opalovací terasou. Bar u bazénu. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma. Vstup do hotelového aquaparku zdarma. Pro děti zde najdete dětský bazén, luxusní hotelový aquapark, dětský animační program, 2 dětská hřiště, miniklub (od 4 do 12 let), dětské židličky. Možnost ubytování dětí od 2 let ve všech typech pokojů.

Pláž
Dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře pouze přes pobřežní promenádu. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma. Plážový bar.

Ubytování a služby hotelu Evrika Beach Clubhotel


Dvou až třílůžkové pokoje s přistýlkou typu 2A/3A: cca 24 m2, s posezením, klimatizací, chladničkou, telefonem, satelitní TV, trezorem k pronajmutí, WiFi za poplatek, fénem, vanou nebo sprchou, WC a balkon na stranu do parku.

Dvou až třílůžkové pokoje s přistýlkou typu 2B/3B: balkon s výhledem na bazén, jinak stejné jako 2A/3A.

Jedno až třílůžkové pokoje s přistýlkou typu 1C/2C/3C: balkon s výhledem na moře, jinak stejné jako 2A/3A.

Dvoulůžkové Joker pokoje typu 2S: cca 22 m2, jinak stejné jako 2A/3A.

Jednolůžkové pokoje typu 1B: cca 15 m2, balkon bez určení výhledu, jinak stejné jako 2A/3A.

Apartmány až pro 4 osoby typu 2D/3D: cca 46 m2, obývací ložnice a ložnice, balkon bez určení výhledu, jinak stejné jako 2A/3A.

Rodinné pokoje až pro 4 osoby typu 2E/3E: cca 29 m2, ložnice oddělená propojovacími dveřmi s obývacím pokojem, 2 koupelny, balkon bez určení polohy, jinak stejné jako 2A/3A.

Studia až pro 4 osoby typu 2F: cca 32 m2, manželská postel s patrovou postelí oddělená malou zdí, balkon bez určení výhledu, jinak stejné jako 2A/3A.

Stravování
snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 24:00 h. Odpolední káva, čaj, čajové pečivo a zmrzlina od 15:00 do 17:00 h. 2x týdně tematický bufet. 1x za pobyt večeře v a-la-carte restauraci (italská, asijská), pouze po předchozí rezervaci

Internet
WiFi v lobby a u bazénu za poplatek

Sport a zábava

stolní tenis, fitness, boccia, šipky, aerobic, 2 tenisové kurty s tvrdým povrchem (osvětlení za poplatek), plážový volejbal, vodní pólo a lezecká stěna. Animační program. 6x týdně večerní show a živá hudba.
Wellness: sauna a vířivka. Za poplatek: masáže a kadeřník.

http://hotel-evrika.com/en

Poloha hotelu

Termíny zájezdů

Hotel nemá momentálně žádné volné termíny Napište prosím poptávku na náš e-mail info@asap-dovolena.cz, pokusíme se Vámi požadovaný pobyt zajistit.
LTweb