Marina Residence Sveti Konstantin 4*4*4*4*

Asap-Dovolená.cz - Bulharsko - Varna - Sveti Konstantin

Poloha a popis hotelu Marina Residence Sveti Konstantin


Marina Residence Sveti Konstantin je luxusní hotel, nacházející se v oblasti Trakara. Písečná pláž je vzdálena 2 km od hotelu, takže pokud se Vám nebude chtít až tam, k dispozici máte venkovní bazén a vířivku. Marina Residence Sveti Konstantin je vhodný pro klienty, kteří si chtějí užít pohodovou dovolenou.

Vítejte v hotelu Marina Residence v oblasti Trakata.
​Nejbližší města jsou Varna Airport (15 km) a Varna (5 km). Z hotelu je dostupné vlaková zastávka (6 km) a resort St.Konstantine & Helena (2 km). Z hotelu se snadno dostanete ke autobusovým zastávkám.

Pláž

Hotel je situován 2 km od písčité pláže.

Ubytování a služby hotelu Marina Residence Sveti Konstantin

Pro váš pohodlný příjezd je k dispozici vstupní hala. Personál tohoto 2 podlažního hotelu mluví německy a anglicky. Prázdninovou mobilitu vám zjednoduší půjčovna kol. Je k dispozici dětské hřiště. K dispozici je sladkovodní bazén plavecké bazén . Slunečníky a lehátka jsou k dispozici za poplatek na pláži a zdarma u bazénu.  Vozidla lze zaparkovat na parkovišti. Vybavení:Pro vaše pohodlí hotel nabízí žehlení, služby prádelny, lékařskou péči a pokojovou službu. Hotel nabízí zasedací místnost.

Stravování

V hotelu nabízí restauraci. Večerní drinky si můžete vychutnat na baru u vstupní haly.

Sport a volný čas

Během rekreace v hotelu Marina Residence si můžete vychutnat také vířivku. Hosté, kteří na dovolené hledají sportovní vyžití, se mohou věnovat aktivitám, jako je např. fitness.

Další informace

Určité služby, vybavení či aktivity mohou být dále zpoplatněny.

Poloha hotelu

Termíny zájezdů

Hotel nemá momentálně žádné volné termíny Napište prosím poptávku na náš e-mail info@asap-dovolena.cz, pokusíme se Vámi požadovaný pobyt zajistit.
LTweb