Sunny Day Palace 5*5*5*5*5*

Asap-Dovolená.cz - Bulharsko - Varna - Sveti Konstantin

Poloha a popis hotelu Sunny Day Palace


Tento rozlehlý hotel Sunny Day Palace nabízí 135 pokojů na 5 podlažích. Každý pokoj je velmi honosně a luxusně vybaven. Hotel Sunny Day Palace je vhodný zejména pro rodiny s dětmi, kde mají vlastní dětský koutek a mnoho dalších atrakcí.

Nejbližší město je Varna (10 km). Další města: Balchik (31 km).  Vzdálenosti z hotelu: turistické informace (10 km), Aladja Monastery (8 km), The Stone Forest (30 km), Palace in Balchik (29 km), vlaková zastávka (10 km), vyjížďky na koních (5 km), Airport Varna (20 km), divadlo (10 km) a disko (10 km).

Ubytování a služby hotelu Sunny Day Palace

Sunny Day Palace v Sunny Day nabízí 135 pokojů na 5 podlažích.

Pro váš pohodlný příjezd je k dispozici obchody, klimatizace, kadeřník a vstupní hala. Je k dispozici dětské hřiště. Personál v tomto hotelu mluví rusky, německy a anglicky. K dispozici je sladkovodní bazén plavecké bazén . Slunečníky a lehátka jsou k dispozici zdarma na pláži a u bazénu. Z hotelu se snadno dostanete ke supermarketům, obchodům, k barům a restauracím a autobusovým zastávkám.
Staráme se o potřeby hostů s tělesným postižením a hotel zajišťuje přítomnost tohoto vybavení: výtah vhodný pro vozíčky a rampy. Vozidla lze zaparkovat na parkovišti.

Vybavení

Pro vaše pohodlí hotel nabízí služby prádelny, směnárnu, pokojovou službu, žehlení, služku a trezor. Internet je k dispozici na přístupových bodech wi-fi. Tento hotel, uzpůsobený pro návštěvy celých rodin, nabízí zabavení dětí, což zajistí pohodlný pobyt i rodičů s mladými hosty. Hotel nabízí zasedací místnost.

Stravování

Hotel má 2 restaurace. Večerní drinky si můžete vychutnat na baru u vstupní haly. All-inclusive plus: All-inclusive plus zahrnuje dorty a moučníky, snacky, víno, pivo, soft drinky, dovozový alkohol, místní alkohol a kávu a čaj.

Sport a volný čas

Během rekreace v hotelu Sunny Day Palace si můžete vychutnat také vířivku, lázně či parní lázeň. Hotel nabízí aktivity, jako jsou zábavných programů, stolní tenis či biliár. Hosté, kteří na dovolené hledají sportovní vyžití, se mohou věnovat aktivitám, jako je např. fitness. Hráči golfu mají příležitost zahrát si na nejbližším golfovém hřišti, vzdáleném 40 km od hotelu.

Další informace

Přijímáme tyto platební metody: Visa a Euro/Master. Určité služby, vybavení či aktivity mohou být dále zpoplatněny.

Poloha hotelu

Termíny zájezdů

Hotel nemá momentálně žádné volné termíny Napište prosím poptávku na náš e-mail info@asap-dovolena.cz, pokusíme se Vámi požadovaný pobyt zajistit.
LTweb