Černá Hora - Bar a Sutomore

Bar a Sutomore

Bas a Sutomore - dvě pobřežní města ležící od sebe ve vzdálenosti 7 km jsou jedním z nejvíce navštěvovaných letovisek Černé hory. V turistické sezóně sem za krásnými písečnými plážemi s průzračnou vodou míří davy turistů.  Bar je jedno z největších měst jižní části černohorského přímoří. Toto město leží při Jadranské magistrále 25 km jihovýchodně od letoviska Petrovac. Bar nabízí báječné podmínky pro koupání, relaxaci na plážích, i pro provozování vodních sportů ​V Sutomore je soustředěna největší hotelová kapacita na Barské riviéře, naleznete zde hotely špičkové úrovně s perfektními službami. Sutomore ...   Zobrazit více

Katalog hotelů

Řazení hotelů:   abecedněod nejlevnějšíhodle kategorie

David Hotelový komplex 3*+3*+3*+3*+
David Hotelový komplex

Hotelový komplex David se nachází přímo u pláže s krásným výhledem do okolí, na konci promenády letoviska Dobrá Voda, 12 km od města Bar. Z hotelu je krásný výhled na moře a tak můžete denně pozorovat romantický západ slunce. Pobyt se hodí pro romantickou dovolenou ve dvou.

El Mar Club (Utjeha) 3*3*3*
El Mar Club (Utjeha)

Velmi příjemný rodinný hotel s přátelskou atmosférou se nachází v malém letovisku Kruče na samotném pobřeží a poskytuje krásný výhled na moře. Hotel je situován v blízkosti známého turistického a historického města Ulcinj (10 km) a rovněž nedaleko krásného města Bar (15 km) Sport a zábava: sportovní a zábavné hry ...

Penzion Galeb 3*3*3*
Penzion Galeb

Rodinný penzion je svou polohou přímo na pláži v místě Dobra Voda ideální pro strávení rodinné dovolené. Nachází se 12 km jižně od města Bar a 20 km severně od města Ulcinj. Kdysi jen malá vesnička se dnes proměnila v oblíbené, ale stále malé turistické letovisko s oblázkovo-písečnou pláži a malou promenádou.

Princess Hotel 4*4*4*4*
Princess Hotel

Hotel se nachází na promenádě do centra města Bar v jeho nejkrásnější části.v nejkrásnější části. Na pláž, která je oddělena pouze promenádou je to 30 m.. Hotel je obklopen středomořskou subtropickou vegetací a krásnou zahradou.

Sato Hotel (Sutomore) 4*4*4*4*
Sato Hotel (Sutomore)

Krásným horským masívem je obklopen nově zrekonstruovaný hotel Sato se 140 komfortními pokoji. Nachází se v letovisku Sutomore, které je nejznámějším turistickým letoviskem barského pobřeží vzniklým na místě rybářské osady.

Adria Penzion 2*2*
Adria Penzion

Adria penzion je velmi příjemný rodinný hotel s přátelskou atmosférou a nachází se v letovisku Čanj. Nedaleko hotelu leží známá Kraljičina pláž. Zvídaví klienti jistě ocení možnost podnikání autokarových či lodních výletů za krásami Černé Hory.

Akapulco Sutomore 3*+3*+3*+3*+
Akapulco Sutomore

Velmi příjemný nový tříhvězdičkový hotel Akapulco s kapacitou 20 pokojů se nachází v letovisku Sutomore a svým klientům nabízí venkovní bazén, krásný panoramatický výhled na hory i vlastní restauraci. Od písečně - oblázkové pláže je hotel vzdálen 600 m. Doprava na pláž hotelovým shuttle busem. V okolí leží další ...

De Lara Hotel 3*+3*+3*+3*+
De Lara Hotel

Hotel De Lara se nachází na krásné privátní pláži obklopen piniovým a olivovým hájem ve vesnici Utjeha, zvaná též Uvala Maslina - olivová zátoka pojmenovaná po olivovnících, které zde rostou v hojném počtu, Hotel se nachází mezi městy Bar a Ulcinj (cca 12 km).

Hotel R 3*3*3*
Hotel R

Malý rodinný hotel s 20 pokoji je umístěn na skalním výběžku poloostrova Karastanovica v malém letovisku Kruče mezi městy Bar a Ulcinj. Z každého pokoje hotelu je krásný výhled na malý ostrov Stari Ulcinj Dolcigno Vecchio, na kterém jsou dle legendy pozůstatky starého Ulcinje.

Južno More hotel 3*3*3*
Južno More hotel

Hotel se nachází na promenádě u oblíbené sutomorské pláže. Centrum Sutomore je od hotelu vzdáleno cca 500 m. Podél pláže vede promenáda, která nabízí velký výběr nákupních možností (butiky, obchůdky se suvenýry, zlatnictví), ale také celou řadu místních restaurací a kaváren. Sport a zábava: vycházky do blízkého ...

Kalamper Apartmány 4*4*4*4*
Kalamper Apartmány

Tento hotel leží přímo na Veliki Pijesak Beach, 7 km od centra města Bar, do kterého je možno dojet autobusem, jehož zastávka je pouhých 50 m od hotelu. Restaurace a bar jsou vzdáleny 20, nejbližší obchod 50 m, Skadar Lake National Park 35 km.

Korali Hotel (Sutomore) 3*3*3*
Korali Hotel (Sutomore)

Hotel Korali se nachází v letovisku Sutomore, je umístěný v piniovém háji přímo na písečné pláži s oblázky. Pláž má pozvolný vstup, je ideální pro děti. Pětipatrový komplex s celkem 330 pokoji je umístěn v palmové zahradě. Letiště je vzdálené 25 km.

Pearl Beach Resort Čanj 4*4*4*4*
Pearl Beach Resort Čanj

Pearl Beach Resort Čanj je nově zrekonstruovaný resort, který je umístěn v centru menšího turistického letoviska Čanj. Pearl Beach Resort Čanj nabízí klientům ubytování v 316 moderních prostorných pokojích, z nichž většina má výhled na moře. Pearl Beach Resort Čanj je ideálním výběrem pro rodiny s dětmi, které ...

Penzion Malibu (Sutomore) 3*3*3*
Penzion Malibu (Sutomore)

Penzion je umístěn přímo na promenádě u oblíbené sutomorské pláže. Hosté mají k dispozici soukromou pláž. Centrum Sutomore je od penzionu Malibu vzdáleno cca 500m.

Penzion Mijo 3*3*3*
Penzion Mijo

Malý rodinný penzion s velice dobrou restaurací. Penzion se nachází v místě Dobra Voda, je umístěn v mírném svahu a z terasy je krásný rozhled na záliv. Vzdálenost - 12 km jižně od města Bar a 20 km severně od města Ulcinj. Mezinárodní letiště je vzdálené 25 km.

Perla Vila 3*3*3*
Perla Vila

Příjemná Villal Perla se nachází v letovisku Utjeha v blízkosti Dobré Vody na krásném pobřeží Jadranského moře, jen několik kroků od pláže. Vila Perla nabízí kompletní soukromí s přístupem na vlastní pláž a je postavena v tradičním středozemním architektonickém stylu, zařízena elegantním nábytkem a nabízí úžasný ...

Perovič Club vila 3*3*3*
Perovič Club vila

Novinkou pro rok 2019 je vila Perovič Club, která se nachází v blízkosti krásné, skoro dvoukilometrové písečně-oblázkové pláže, jenž je lemována promenádou s řadou obchůdků, restaurací, barů, diskoték a dalších turistických atrakcí. Horský masiv nad promenádou dodává místu neopakovatelnou atmosféru.

Porto Sole
Porto Sole

Velmi příjemný moderní hotel Porto Sole s bazénem se nachází v letovisku Sutomore, jen několik kroků od písečné pláže. Hotel nabízí krásný panoramatický výhled na moře. Letiště Tivat je vzdálené cca 55 km. Poblíž hotelu se nachází promenáda a samotné centrum Sutomore, které nabízí rozsáhlé obchodní i zábavní ...

Resort Ruža Vjetrova 4*4*4*4*
Resort Ruža Vjetrova

Komfortní luxusní resort Ruža Vjetrova prošel v roce 2009 kompletní rekonstrukcí, je zasazen terasovitě v mírném svahu a je vyhlášený svým servisem. Nachází se v letovisku Dobra Voda na pláži Veliki pijesak, 12 km od města Bar, 25 km od letiště v Podgorici.

Vila Glavanović 3*3*3*
Vila Glavanović

Rodinná vila se nachází v malém letovisku na samotném okraji krásného města Bar. 2 km dlouhá krásná pláže je u vily a je obklopena piniovým lesem. Od Šušanju začíná promenáda, která vede podél moře až do samotného centra a přístavu města Bar.

Vila Izvor 3*3*3*
Vila Izvor

Stálými hosty oblíbená vila Izvor je umístěna v mírném svahu přímo v centru letoviska Sutomore, v bezprostřední blízkosti krásné sutomorské pláže. Je vhodná pro mladší generaci klienty vyhledávající zábavu.

Vila Maja-Lida 3*3*3*
Vila Maja-Lida

Klasická středomořská pastelově zbarvená vila se nachází v letovisku Dobre Vode 12 km jižně od historického města Bar a 20 km severně od města Ulcinj. Letovisko je obklopeno zalesněnými horami. Letiště je vzdáleno 25 km.

Vila Sara 3*3*3*
Vila Sara

Vila Sara se nachází v malém letovisku na samotném okraji krásného města Bar u 2 km dlouhé oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Podél celé pláže je krásný piniový háj. Od Šušanju začíná promenáda, která vede podél moře až do samotného centra a přístavu města Bar.

Zlatibor Club hotel 3*3*3*
Zlatibor Club hotel

Poloha a popis hotelu Zlatibor Club hotel je nejvýše položený ze všech hotelů čanjské riviéry blízko svahů pohoří Rumija. Díky této výhodné pozici je z hotelu krásný panoramatický výhled na okolní hory, pláže a Jadran. Po chodníčku se dostanete na hlavní promenádu podél čanjské pláže, kde se nacházejí restaurace, ...

LTweb