Hotel R 3*3*3*

Asap-Dovolená.cz - Černá Hora - Bar a Sutomore

Poloha a popis hotelu R

Malý rodinný hotel s 20 pokoji je umístěn na skalním výběžku poloostrova Karastanovica v malém letovisku Kruče mezi městy Bar a Ulcinj. Z každého pokoje hotelu je krásný výhled na malý ostrov Stari Ulcinj Dolcigno Vecchio, na kterém jsou dle legendy pozůstatky starého Ulcinje.

Popis

Hostům je k dispozici recepce, restaurace, hotelové parkoviště (zdarma), venkovní bazén se slanou vodou s lehátky a slunečníky u bazénu zdarma.

Pláž

Kamenitá, betonová plata přímo před hotelem. Přístup do moře je možný kamenitými nebo železnými schody. Hosté hotelu mají k dispozici plážový servis u bazénu se slanou vodou před hotelem a osušky (zdarma).

Ubytování

klimatizované komfortní dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, TV, terasa, minibar, vlastní soc. zařízení. Všechny pokoje mají výhled na moře. Také je možnost rodinného pokoje ( dvě dvoulůžkové ložnice s kuchyňkou a denní místnosti s rozkládací přistýlkou) nebo duplexu (jeden čtyřlůžkový pokoj v podkroví a denní místností v prvním patře).

Stravování

Polopenze -  snídaně a večeře formou švédských stolů.

Internet

Wifi v hotelu zdarma.

www.hotel-r.me

Poloha hotelu

Termíny zájezdů

Hotel nemá momentálně žádné volné termíny Napište prosím poptávku na náš e-mail info@asap-dovolena.cz, pokusíme se Vámi požadovaný pobyt zajistit.
LTweb