Korali Hotel (Sutomore) 3*3*3*

Asap-Dovolená.cz - Černá Hora - Bar a Sutomore

Poloha a popis hotelu Korali

Hotel Korali se nachází v letovisku Sutomore, je umístěný v piniovém háji přímo na písečné pláži s oblázky. Pláž má pozvolný vstup, je ideální pro děti. Pětipatrový komplex s celkem 330 pokoji je umístěn v palmové zahradě. Letiště je vzdálené 25 km.

Popis

Hostům je k dispozici recepce, restaurace se 2 terasami, bar, parkoviště, televizní místnost v prostoru hlavní recepce, trezor na recepci (za poplatek), parkování u hotelu zdarma.

Pláž

Písčito-oblázková pláž vhodná pro děti se nachází přímo u hotelu. Na pláži jsou sprchy se sladkou vodou, plážové restaurace a bary, zábavné nafukovací vodní atrakce pro děti a dospělé. Plážový servis (2 lehátka a 1 slunečník) za poplatek.

Ubytování a služby hotelu Korali

Klimatizované standardně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek, vlastní soc. zařízení, SAT TV, telefon, fén, lednice a balkon. Dětská postýlka zdarma na vyžádání. Pokoj je možné obsadit až 3 osobami a jedním dítětem do 12 let.

Stravování

LIGHT ALL INCLUSIVE (4.7.-29.8.2015) snídaně, oběd a večeře formou švédských stolů v hotelové restauraci, místní alkoholické a nealkoholické nápoje, od 7 -9 hod. káva a čaj, nealkoholické nápoje, od 12-16 hod. a od 18-21 hod. pivo, víno, místní alkoholický nápoj, nealkoholické nápoje, káva, čaj. LIGHT ALL INCLUSIVE (23.5.-4.7. a od 29.8.-3.10.2015) snídaně, oběd a večeře formou švédských stolů v hotelové restauraci, místní alkoholické a nealkoholické nápoje, od 7 -9 hod. káva a čaj, nealkoholické nápoje. Po dobu podávání obědů a večeří neomezené množství nealkoholických nápojů a domácí alkoholický nápoj (pivo nebo víno).

Internet

WIFI na recepci zdarma.

Sport a zábava

Zdarma: hřiště pro míčové hry (volejbal, basketbal, fotbal), stolní tenis, hřiště pro děti, plážový volejbal, vodní sporty a atrakce na pláži (za poplatek).

www.trendkorali-montenegro.com

Poloha hotelu

Termíny zájezdů

Hotel nemá momentálně žádné volné termíny Napište prosím poptávku na náš e-mail info@asap-dovolena.cz, pokusíme se Vámi požadovaný pobyt zajistit.
LTweb