Perla Vila 3*3*3*

Asap-Dovolená.cz - Černá Hora - Bar a Sutomore

Poloha a popis hotelu Villa Perla

Příjemná Villa Perla se nachází v letovisku Utjeha v blízkosti Dobré Vody na krásném pobřeží Jadranského moře, jen několik kroků od pláže. Vila Perla nabízí kompletní soukromí s přístupem na vlastní pláž a je postavena v tradičním středozemním architektonickém stylu, zařízena elegantním nábytkem a nabízí úžasný výhled na moře a západ Slunce. V pozadí se rozkládají mohutné hory, a také pole, olivové háje či silně voníc í borovicové lesy. Zkrátka tato černohorská vila nabízí nádherný a uklidňující útěk z každodenního hektického života. Jistě Vás mile překvapí její moderní současný design a přitom na Vás bude svou rodinnou atmosférou působit jako místo vhodné pro relaxaci. Utjeha se nachází 12 km od města Bar a 15 km od města Ulcinj.

Popis:

Terasy u všech apartmánů, elegantní vnitřní vybavení, soukromá pláž. Parkování přímo u vily.

Pláž:

Soukromá oblázková pláž je vzdálená 50 m. Hlavní pláž je v docházkové vzdálenosti (5 min). V okolí leží další zajímavé pláže, které jsou snadno dostupné pěšky.

Ubytování a služby Villa Perla:

Dvoulůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení, klimatizace, SAT TV, lednička, kuchyňka, WiFi (zdarma), parkování (zdarma).

Stravování:

BEZ STRAVY, možnost vlastního vaření

Internet:

Wifi zdarma

Sport a zábava:

vodní sporty na pláži (za poplatek) a možnost zábavy v nedalekém městě Bar nebo Ulcinj.

Poloha hotelu

Termíny zájezdů

Hotel nemá momentálně žádné volné termíny Napište prosím poptávku na náš e-mail info@asap-dovolena.cz, pokusíme se Vámi požadovaný pobyt zajistit.
LTweb