Porto Sole

Asap-Dovolená.cz - Černá Hora - Bar a Sutomore

Poloha a popis hotelu Porto Sole

Velmi příjemný moderní hotel Porto Sole s bazénem se nachází v letovisku Sutomore, jen několik kroků od písečné pláže. Hotel nabízí krásný panoramatický výhled na moře. Letiště Tivat je vzdálené cca 55 km. Poblíž hotelu se nachází promenáda a samotné centrum Sutomore, které nabízí rozsáhlé obchodní i zábavní možnosti. Nový krásný hotel s příjemnou atmosférou, který nabízí příjemné ubytování a možnost skvělé zábavy je vhodný pro všechny typy klientů. 

Popis:

Hotelovým hostům je k dispozici: vstupní hala s recepcí a barem, restaurace, WiFi (zdarma), fitness a wellness centrum, sauna, venkovní a vnitřní bazén, panoramatický výhled na moře.

Pláž:

Písečně-oblázková pláž je vzdálená 50 m. V okolí leží další zajímavé pláže, které jsou snadno dostupné pěšky.

Ubytování a služby hotelu Porto Sole

Dvoulůžkové pokoje typu PREMIUM, klimatizace, vlastní soc. zařízení, lednička.

Stravování:

SNÍDANĚ - snídaně formou švédských stolů.

Internet: 

Wifi ve společných prostorách zdarma

Sport a zábava:

Fitness centrum, masáže, wellness centrum, sauna, sezonní venkovní bazén, sluneční terasa. Poblíž hotelu se nachází promenáda a samotné centrum Sutomore s možností využití zábavných programů, nákupů, restaurací, diskoték, sportovních a kulturních aktivit.

www.portosole.me

Poloha hotelu

Termíny zájezdů

Hotel nemá momentálně žádné volné termíny Napište prosím poptávku na náš e-mail info@asap-dovolena.cz, pokusíme se Vámi požadovaný pobyt zajistit.
LTweb