Sato Hotel (Sutomore) 4*4*4*4*

Asap-Dovolená.cz - Černá Hora - Bar a Sutomore

Poloha a popis hotelu Sato

Krásným horským masívem je obklopen nově zrekonstruovaný hotel Sato se 140 komfortními pokoji. Nachází se v letovisku Sutomore, které je nejznámějším turistickým letoviskem barského pobřeží vzniklým na místě rybářské osady. Sutomore leží v široké zátoce 5 km od města Bar. Letovisko Sutomore láká turisty zejména krásnou pláží dlouhou 1300m. Mezinárodní letiště je vzdálené 50 km.

Popis

Hostům je k dispozici recepce, aperitiv bar, restaurace s terasou a krásným výhledem na moře, posezení se SAT TV, parkovací plocha.

Pláž

Písčito-oblázková pláž 50 m od hotelu. Možnost pronájmu lehátek a slunečníků na pláži ( za poplatek). Nedaleko se také nachází překrásná Kraljičina pláž, kterou můžete navštívit díky levnému vodnímu taxi. Sprchy na pláži se sladkou vodou.

Ubytování a služby hotelu Sato

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, TV, fén, minibar, balkon/terasa, vlastní soc. zařízení.

Stravování

All inclusive

light all inclusive snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů. Ke snídani káva, čaj, mléko, nealkoholické nápoje v neomezeném množství, k obědu alkoholický nápoj + neomezené množství nealkoholických nápojů, k večeři alkoholický nápoj + neomezené množství nealkoholických nápojů.

Internet

Wifi u recepce zdarma.

Sport a zábava

vodní sporty na pláži, spousta barů, restaurací a obchůdků na plážové promenádě.

www.satoresort.com

Poloha hotelu

Termíny zájezdů

Hotel nemá momentálně žádné volné termíny Napište prosím poptávku na náš e-mail info@asap-dovolena.cz, pokusíme se Vámi požadovaný pobyt zajistit.
LTweb