Zlatibor Club hotel 3*3*3*

Asap-Dovolená.cz - Černá Hora - Bar a Sutomore

Poloha a popis hotelu Zlatibor Club

hotel je nejvýše položený ze všech hotelů čanjské riviéry blízko svahů pohoří Rumija. Díky této výhodné pozici je z hotelu krásný panoramatický výhled na okolní hory, pláže a Jadran. Po chodníčku se dostanete na hlavní promenádu podél čanjské pláže, kde se nacházejí restaurace, bary, obchůdky a sportovní vyžití.

Sport a zábava:

3 hřiště na míčové hry, volejbalové hřiště, vodní sporty na pláži, spousta barů, restaurací, obchůdků a atrakcí na nedaleké plážové promenádě. ANIMAČNÍ PROGRAM V ČESKÉM JAZYCE ZCELA ZDARMA.

Pláž:

krásná písečně-oblázková pláž vzdálená 200 m od hotelu. Možnost pronájmu lehátek a slunečníků na pláži (cca 5 €). Nedaleko se také nachází překrásná Kraljičina pláž, kterou můžete navštívit v rámci lodního výletu. Sprchy se sladkou vodou na pláži.

Ubytování:

klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek s balkonem, vlastní soc. zařízení, TV, lednička, dětská postýlka na vyžádání (zdarma).

Stravování:

POLOPENZE - snídaně a večeře formou švédských stolů. možnost obědů (za příplatek).

Vybavenost:

recepce, aperitiv bar, restaurace s terasou a krásným výhledem do okolí, posezení s TV, parkovací místa zdarma, obchůdky.

Poloha hotelu

Termíny zájezdů

Hotel nemá momentálně žádné volné termíny Napište prosím poptávku na náš e-mail info@asap-dovolena.cz, pokusíme se Vámi požadovaný pobyt zajistit.
LTweb