Avala hotel a vily 4*+4*+4*+4*+4*+

Asap-Dovolená.cz - Černá Hora - Budva

Poloha a popis hotelu Avala

hotelový resort Avala je situován pouhých 100 m od monumentálních hradeb historické Budvy a disponuje exkluzivní polohou blízko architektonických skvostů starobylého města a nádherné pláže Mogren.

Sport a zábava:

venkovní a vnitřní bazén, zábavné večery s hudbou a tancem. V centru Budvy můžete navštěvovat nespočet kulturních a zábavních akcí, vodní sporty na pláži.

Pláž:

přímo před hotelem je překrásná písečně-oblázková hotelová pláž Mogren s bezplatným vstupem. Na pláž Mogren se dostanete po cestičce vytesané ve skále. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Ubytování:

HOTEL: dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky s balkonem s posezením, vlastní soc. zařízení, trezor (zdarma), klimatizace, fén, SAT TV, přípojka na internet, minibar. VILA: rodinné pokoje

Stravování:

SNÍDANĚ - formou švédských stolů, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze (za příplatek).

Vybavenost:

recepce, půjčovna aut, restaurace, kavárna, koktejl bar, vnitřní a venkovní bazén přímo nad pláží, bar u bazénu, salón krásy, obchod se suvenýry, galerie umění, wellness centrum (lázeňské procedury, sauna, turecké lázně, parní lázeň, masáže), kongresový sál, nonstop hotelový servis, bezplatný vstup na hotelovou pláž Mogren, plážový bar, parkovací plocha, garáže.

www.avalaresort.com/avala

Poloha hotelu

Termíny zájezdů

Hotel nemá momentálně žádné volné termíny Napište prosím poptávku na náš e-mail info@asap-dovolena.cz, pokusíme se Vámi požadovaný pobyt zajistit.
LTweb