Česká Republika - Krkonoše

Katalog hotelů

Řazení hotelů:   abecedněod nejlevnějšíhodle kategorie

Alpský Hotel Špindlerův Mlýn 3*+3*+3*+3*+
Alpský Hotel Špindlerův Mlýn

Popis hotelu Malý horský hotel, ideální pro klidnou dovolenou. Sleva na skipasy. Poloha klidná, pár minut chůze od centra. Vybavení restaurace, bar s atmosférou 20. let, vinárna s krbem. Lyžárna. Ubytování dvoulůžkové pokoje (A2A): pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, fénem, sat. TV a chladničkou. Jednolůžkové (A1A): ...

Aquapark (Špindlerův Mlýn) 3*3*3*
Aquapark (Špindlerův Mlýn)

Moderní hotel je postaven jako komplex několika budov v pastelový barvách s vlastním aquaparkem. Celý areál je na klidném a slunném místě, přibližně 1 km daleko od centra Špindlerova Mlýna. Ideální pro rodiny s dětmi.

Clarion Hotel Špindlerův Mlýn 4*4*4*4*
Clarion Hotel Špindlerův Mlýn

Horský hotel umístěný v části Labská nedaleko přehrady na příjezdové cestě od Vrchlabí. Sjezd na lyžích je možný přímo k hotelu. Hotel má krásné wellness, je vhodný pro letní i zimní turistiku. Centrum Špindlerova Mlýna cca 2 km.

Fit Fun (Harrachov) 3*3*3*
Fit Fun (Harrachov)

Hezký rodinně vedený hotel se nachází 1 km od centra městečka Rýžoviště. Je výborná volba pro sportovně založené rodiny s dětmi. Vzdálenost do centra cca 2,3 km. Nejbližší nádraží cca 7 km.

Harmony Club Hotel (Špindlerův Mlýn) 4*+4*+4*+4*+4*+
Harmony Club Hotel (Špindlerův Mlýn)

Komfortní a oblíbený hotel nad Špindlerovým Mlýnem nabízející širokou nabídku wellness. Centrum města je vzdálené 1 km. Je postaven na návrší (800 m n. m.) nad Špindlerovým Mlýnem, disponuje celkem 104 pokoji.

Horizont hotel (Pec Pod Sněžkou) 4*4*4*4* Osobně prověřeno
Horizont hotel (Pec Pod Sněžkou)

Komfortní hotel s vynikající kuchyní umístěný v krásné přírodě. Hotel nabízí velké množství sportovních letních i zimních aktivit včetně vyhlášených wellness služeb. Ideální dovolená s Vašimi dětmi. Nezapomeňte navštívit Sky Club v nejvyšším patře - ideální místo pro zakončení dne s nádherným výhledem na Krkonoše.

Lenka Hotel Špindlerův Mlýn 3*3*3*
Lenka Hotel Špindlerův Mlýn

Popis hotelu Přímo v lyžařské oblasti Svatý Petr. Volný vstup do sauny. Poloha klidná s výhledem na Svatý Petr, centrum cca 500 m. Vybavení 26 pokojů, restaurace, bar a lyžárna. Ubytování dvoulůžkové pokoje (A2A): pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, telefonem, sat. TV a minibarem. Rodinné pokoje (A4A/A5A): dva pokoje ...

Luční Dům Hotel (Jánská Lázně) 3*3*3*
Luční Dům Hotel (Jánská Lázně)

Popis hotelu Útulný hotel, cca 200 m od lyžařského areálu Černá Hora. K večeři nápoje zdarma. Poloha klidná. Centrum obce cca 700 m. Hotel není dostupný autem (pěší cesta z parkoviště cca 150 m, transfer zdarma). Vybavení hotel s 20 pokoji, recepcí, restaurací, denním barem, společenskou místností. Lyžárna. ...

Olympie (Špindlerův Mlýn) 3*+3*+3*+3*+
Olympie (Špindlerův Mlýn)

Moderní hotel přestavěný z historického zemědělského stavení z roku 1923 umístěný ve známém údolí Svatý Petr.

Orea Hotel Horal (Špindlerův Mlýn) 4*4*4*4*
Orea Hotel Horal (Špindlerův Mlýn)

Velice hezký horský hotel je položen na úpatí Kozích hřbetů 1,5 km od města Špindlerův Mlýn. Lyžařské středisko Svatý Petr je vzdálené 15 minut chůze. Hotel je vhodný pro aktivní rodinnou dovolenou.

Orea Vital Hotel Sklář (Harrrachov) 4*4*4*4*
Orea Vital Hotel Sklář (Harrrachov)

Velmi známý a službami vyhlášený hotel umístěný ve svahu s velmi hezkým výhledem na okolí. Hotel nabízí širokou nabídkou sportovních aktivit, velmi dobře vybavenou wellness zónou a umožňuje dovolenou se psem.

Parkhotel Harrachov 3*3*3*
Parkhotel Harrachov

Pěkný horský hotel vhodný pro celou rodinu s dětským světem o velikosti 100m2. Stanice skibusu cca 100m, sjezdovka 200m. Hotel je vhodný pro sportovní vyžití po celý rok.

Pytloun Hotel Harrachov 4*4*4*4*
Pytloun Hotel Harrachov

Popis hotelu Nově zrekonstruovaný hotel v klidné části Harrachova.  Poloha klidná, v části Rýžoviště, na slunečném svahu s panoramatickým výhledem na sjezdovky a Čertovu horu. Vybavení nově zrenovovaný hotel s celkem 150 lůžky, lobby, restaurací, výtahem, Wi-Fi v celém objektu v ceně, kavárnou a 2 konferenčními ...

Skiresort Hotel Omnia Jánské Lázně 3*+3*+3*+3*+
Skiresort Hotel Omnia Jánské Lázně

Moderní menší hotel blízko lanovky na Černou horu v těsné blízkosti kabinkové lanové dráhy na Černou horu s jednou z nejdelších sjezdovek v České republice. Pobyt je možné rezervovat i se skipasem. Centrum střediska Jánské lázně cca 400 m.

Star Hotel Benecko 3*3*3*
Star Hotel Benecko

Pěkný rodinný hotel v prostorné zahradě u lyžařského areálu Benecko. Hotel nabízí celkem 87 pokojů. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi.

Špindlerova Bouda 3*+3*+3*+3*+
Špindlerova Bouda

Pastelově zbarvený horský hotel vhodný pro rodinnou dovolenou umístěný v srdci krkonošského národního parku přímo na hřebenu Krkonoš na otevřené hranici do Polska (přechod jen pro pěší a cyklisty).

Venuše Hotel Špindlerův Mlýn 3*3*3*
Venuše Hotel Špindlerův Mlýn

Popis hotelu Hotel se slevou na skipasy. WiFi připojení v celém hotelu zdarma. Poloha klidná. Centrum Špindlerova Mlýna cca 600 m. Vybavení 18 pokojů, restaurace, vinárna s barem a krbem. Lyžárna. Ubytování dvoulůžkové pokoje (A2A): pokoje jsou vybaveny sprchou, WC a sat. TV. Joker pokoje (A2S): výběr vybavení a ...

Vladimír (Jánské Lázně) 3*3*3*
Vladimír (Jánské Lázně)

Rodinný velice dobře vedený hotel postavený v horské stylu vzdálený 700 m od centra Jánských lázní a s perfektní polohou 100 m od lanovky na Černou Horu.

Vlrz Bedřichov 3*3*3*
Vlrz Bedřichov

Hotelový komplex, jehož součástí je rozsáhlé wellness centrum s vodním rájem, nabízí mnoho možností, jak aktivně strávit volný čas. Ubytování je možné v hlavní budově nebo v nedalekých depandancích. Hotel se nachází v části Bedřichov ve Špindlerově Mlýně, cca 550 m od lyžařského areálu Medvědín. Sjezdové tratě ve ...

Wellness Hotel Svornost (Harrachov) 3*3*3*
Wellness Hotel Svornost (Harrachov)

Horský hotel s krásným umístěním v malebném údolí nedaleko Mumlavských vodopádů. Hotelů nabízí velice dobře vybavenou wellness zónu. Je ideální výchozí bod pro turistiku v této části Krkonoš. Centrum cca 500 m.

Wellnesshotel Harrachovka 3*+3*+3*+3*+
Wellnesshotel Harrachovka

Příjemný hotel v centru Harrachova zaměřený na pohodovou rodinnou dovolenou. Sjezdovka na Čertovu Horu je vzdálená 200 m. Hotel má solidní wellness zónu. Centrum města 300 m.

Windsor (Špindlerův Mlýn) 4*4*4*4*
Windsor (Špindlerův Mlýn)

Moderní hotel umístěný v centru Špindlerova Mlýna. Hosté mohou využít nabídku zábavy v tomto vyhlášeném středisku. Ideální pro letní i zimní pobyt.

Zátiší (Špindlerův Mlýn) 3*+3*+3*+3*+
Zátiší (Špindlerův Mlýn)

Vyhlášený horský hotel ve středisku Svatý Petr s krásným panoramatickým výhledem na okolní hory. Hotel je vyhlášený službami na vysoké úrovni. Je umístěn v klidné poloze ve svahu v nadmořské výšce 800 m. Centrum Špindlerova Mlýna s obchody, bary a restauracemi cca 1,5 km.

Apartmány Horní Mísečky 3*3*3*
Apartmány Horní Mísečky

Hezky vybavené apartmány v nadmořské výšce 1035 m, ideální pro rodiny s dětmi. Ubytování v blízkosti lanovek a vleků. Apartmány jsou postaveny v srdci Krkonošského národní parku 15 km od městečka Jilemnice

Apartmány Klondajk Harrachov 3*3*3*
Apartmány Klondajk Harrachov

Hezké a stylové horské apartmány. Pohodové ubytování v jedné z nejlepších lyžařských oblastí Krkonoš. Velmi dobrá nabídka pro rodiny s dětmi.

Astra Hotel Špindlerův Mlýn 3*3*3*
Astra Hotel Špindlerův Mlýn

Hotel s velmi dobrým poměrem cena - kvalita. Hosté mají k dispozici bohatou nabídku volnočasových aktivit. Umístění je v klidné poloze nad Špindlerovým Mlýnem. Centrum cca 800 m.

Harrachovka Resort 3*+3*+3*+3*+
Harrachovka Resort

Příjemný rodinný hotel v srdci Harrachova. Svým hostům nabízí bohaté vyžití v rekonstruované wellness zóně. V nabídce je i unikátní solná jeskyně. Možnost dovolené se psem.

Karolína Harrachov 3*3*3*
Karolína Harrachov

Stylový horský hotel s rodinnou atmosférou. Hostům je k dispozici bazén. Centrum cca 500 m.

Montana Hotel Špindlerův Mlýn 3*+3*+3*+3*+
Montana Hotel Špindlerův Mlýn

Popis hotelu Atypická budova s překrásným výhledem do přírody. WiFi v celém hotelu zdarma. Poloha klidná, na okraji lesa, v blízkosti aquaparku hotelu Bedřichov. Centrum cca 500 m. Vybavení 69 pokojů s moderním vybavením. Restaurace, lobby s denním barem, výtah. Hotel je přizpůsoben také handicapovaným klientům. ...

Skicentrum Hotel Harrachov 3*3*3*
Skicentrum Hotel Harrachov

Horský hotel se zajímavým architektonickým řešením s celkem 36 pokoji s ideální polohou a možností dojezdu na lyžích přímo k hotelu. Lanovka na Čertovu horu je vzdálená 100 m. Hotel je postaven v centru obce u slavných skokanských můstků.

Sporthotel Rýžoviště (Harrachov) 3*+3*+3*+3*+
Sporthotel Rýžoviště (Harrachov)

Oblíbený hotel se sportovním zaměřením umístěný v překrásném prostředí řeky Mumlavy.hotel s ideální polohou pro podnikání výletů. Je ideální základnou pro letní i zimní sporty. Centrum Harrachova je vzdálené 1,5 km.

Tři Růže Hotel (Špindlerův Mlýn) 3*+3*+3*+3*+
Tři Růže Hotel (Špindlerův Mlýn)

Popis hotelu Hotel přímo v centru Špindlerova Mlýna. Slevy na skipas. Poloha přímo v centru města Špindlerův Mlýn. Vybavení restaurace a lyžárna. Ubytování dvoulůžkové pokoje (A2A): pokoje jsou vybaveny sprchou, WC a sat. TV. Joker pokoje (A2S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi. Stravování ...

LTweb