Česká Republika - Lázně a Wellness

Katalog hotelů

Řazení hotelů:   abecedněod nejlevnějšíhodle kategorie

Hotel Pawlik (Františkovy Lázně) 4*4*4*4*
Hotel Pawlik (Františkovy Lázně)

Popis hotelu Vše pod jednou střechou! Hotel, Císařské lázně a Aquaforum - jeden z největších a nejkrásnějších lázeňských aquparků ( AQUAFORUM) Poloha klidná, přímo ve velkém lázeňském parku. Do centra a lázeňskou promenádu cca 600 m. Vybavení hotel (262 pokojů) se skládá ze dvou propojených budov a disponuje ...

Lázeňské Sanatorium Dr. Peták 3*3*3*
Lázeňské Sanatorium Dr. Peták

Poloha a popis hotelu Lázeňské Sanatorium Dr. Peták Lázeňské sanatorium Dr. Peták se nachází v klidné části Františkových Lázní, cca 5 minut od centra města, na okraji lesoparku a v bezprostřední blízkosti pramenů. V roce 2004 získalo status lázeňského domu, který garantuje používání místních léčivých zdrojů - ...

Lázeňský Hotel Běhounek 4*4*4*4*
Lázeňský Hotel Běhounek

Lázeňský Hotel Akademik Běhounek je součástí krásného lázeňského areálu Lázně Jáchymov. Areál se nachází na klidném místě obklopeném lesy. Lázně nabízejí mnoho různých léčebných i relaxačních balíčků a velkou spoustu volnočasových aktivit. Lázeňský areál tvoří několik budov vč. Lázeňského centra Agricola.

Lázeňský Hotel Dr. Adler 3*3*3*
Lázeňský Hotel Dr. Adler

Lázeňský hotel s rodinnou atmosférou, který prošel nákladnou rekonstrukcí, se nachází v centru města u lázeňského parku. Klidná a přátelská atmosféra, vyhlášená kuchyně, skvělá péče týmu profesionálních odborných lékařů a rehabilitačních pracovníků.

Terra 3*3*3*
Terra

Lázeňský komplex se nachází v krásném prostředí Krkonoš pod Černou horou. Lázeňský hotel Terra se nachází v klidném horském prostředí. Nabízí svým klientům jak mnoho možností relaxace ve wellness, v termáních bazénech, na masážních nebo perličkových lůžkách, tak krásnou přírodu a možnosti procházek po okolí. Patří ...

Grandhotel Pacifik - Danubius Health (Mariánské Lázně) 4*4*4*4*
Grandhotel Pacifik - Danubius Health (Mariánské Lázně)

Zrekonstruovaný a zmodernizovaný lázeňský hotel s historii sahající do roku 1851. Hotel má vlastní léčivý pramen vyvěrající přímo v budově. Secesní budova je umístěny přímo na kolonádě. Nákupní možnosti, restaurace a bary jsou vzdáleny pouze několik minut chůze.

Hotel Pyramida (Františkovy Lázně) 4*4*4*4*
Hotel Pyramida (Františkovy Lázně)

Hotel se nachází přímo na okraji františkolázeňského parku v lesní krajině. Polopenze. WiFi zdarma. Vybavení pro děti. Pěší stezka do centra cca 15 min.

Maria Spa by Courtyard (Mariánské Lázně) 4*4*4*4*
Maria Spa by Courtyard (Mariánské Lázně)

Lázeňský hotel nacházející se v jedné z nejstarších a nejkrásnějších budov ve městě. V hotelu vyvěrá Mariin pramen, podle kterého město dostalo svůj název.

Monty Spa (Mariánské Lázně) 4*4*4*4*
Monty Spa (Mariánské Lázně)

Krásná historická budova hotelu s nádherným výhledem na Mariánské Lázně. Hotel je vhodný i pro velmi náročné klienty a milovníky golfu. Nachází se nad Mariánskými Lázněmi v lesoparku, cca 500 m do centra.

Nové Lázně - Danubius Health Spa (Mariánské Lázně) 5*5*5*5*5*
Nové Lázně - Danubius Health Spa (Mariánské Lázně)

Architektonický stavební skvost z 19. století. Hotel patří k nejznámějším tradičním lázeňským hotelům v Mariánských lázních. který se může pyšnit velkolepou historií a návštěvou mnoha korunovaných hlav států. Je umístěn uprostřed krásného parku.

Resort Kriváň (Karlovy Vary) 3*3*3*
Resort Kriváň (Karlovy Vary)

Historická lázeňská budova v novém kabátě v blízkosti kolonád, v lázeňském centru Karlových Varů. Internet na pokojích zdarma. Snídaně nebo polopenze. Vhodné pro odpočinek spojený s poznáváním Karlových Varů.

Spa Resort Sanssouci (Karlovy Vary) 4*4*4*4*
Spa Resort Sanssouci (Karlovy Vary)

Moderní komfortní hotel s lázeňským oddělením umístěný nad Karlovými Vary. Je ideální pro klienty hledající odpočinek a relaxaci. Centrum s léčivými prameny je jen několik minut jízdy nebo procházkou přes kolonádu.

Vltava hotel - Danubius Health Spa (Mariánské Lázně) 4*4*4*4*
Vltava hotel - Danubius Health Spa (Mariánské Lázně)

Hotel s velice klidnou polohou a překrásným výhledem na panorama lázní. Celý areál je na kraji hustého lesa, který nabízí mnoho možností pro cykloturistiku a turistiku. Ideální pro relaxaci.

LTweb