Grandhotel Pacifik - Danubius Health (Mariánské Lázně) 4*4*4*4*

Asap-Dovolená.cz - Česká Republika - Lázně a Wellness

Poloha a popis hotelu Grandhotel Pacifik

Zrekonstruovaný a zmodernizovaný lázeňský hotel s historii sahající do roku 1851. Hotel má vlastní léčivý pramen vyvěrající přímo v budově. Secesní budova je umístěny přímo na kolonádě. Nákupní možnosti, restaurace a bary jsou vzdáleny pouze několik minut chůze.

Popis

hotel disponuje 95 pokoji,  restaurací "Primavera" s českou a mezinárodní kuchyní, lobby barem, kadeřníkem atp. Výtah. Hotel má vlastní minerální pramen pro pitné kůry a minerální koupele.

Ubytování a služby hotelu Grandhotel Pacifik

Moderní a konfortně zařízené pokoje se sat. TV, Wi-Fi, telefonem, trezorem, minibarem, vanou nebo sprchou, WC, fénem, některé s balkonem.
Jednolůžkové pokoje (Z1A) a dvoulůžkové pokoje (Z2A).
Joker pokoje (Z2S): zde ušetříte, neboť výběr polohy a ubytování přenecháte hoteliérovi.

Stravování

polopenze nebo plná penze. Snídaně formou bufetu, večeře také bufet. Oběd v rámci plné penze výběr z menu.

Internet

Wifi za poplatek

Sport a zábava

Zdarma. posilovna. Za poplatek: nordic walking, tenisové kurty (cca 800 m ) odsud, 18 -ti jamkové golfové hřiště (cca 4 km).

Wellness

krytý bazén (13,5 x 7,5 m, 30 - 32°C), vířivka , sauna, sanarium, pitné kůry. Za poplatek: velké medicinální a lázeňské oddělení s lékařským dohledem (perličkové koupele, bahenní zábaly, inhalace, různé terapie, apod.), kosmetické studio, manikůra, pedikůra.

Služby v ceně

Výhodná karta Mariánské Lázně - každý host ubytovaný v hotelech Nové Lázně, Centrální Lázně, Hvězda, Pacifik, Vltava, Labe a Svoboda obdrží tuto lázeňskou slevovou kartu na různé služby a slevy v obchodech atp. Župany k zapůjčení.

Další informace:

www.danubiushotels.cz

Poloha hotelu

Termíny zájezdů

Hotel nemá momentálně žádné volné termíny Napište prosím poptávku na náš e-mail info@asap-dovolena.cz, pokusíme se Vámi požadovaný pobyt zajistit.
LTweb