Měňany - prázdninový dům (Karlštejn) 4*4*4*4*

Asap-Dovolená.cz - Česká Republika - Praha a střední Čechy

Poloha a popis rekreačního domu Měňany

Velmi dobře vybavený dům má ideální polohou pro poznání kraje českých králů. Je postaven na vlastním oploceném pozemku se dvěma parkovacími místy, hostům je k dispozici zapuštěný bazén. Nově je na vedlejším pozemku vybudováno travnaté hřiště na míčové hry a k dispozici je stůl na stolní tenis. Nejbližší obchod je vzdálen 2 km, bar 200m, restaurace 2 km. Dům je umístěn nedaleko Koněpruských jeskyní (2km), Karlštejn je vzdálen 4 km, golfové hřiště 3 km, aquapark Beroun 6 km, Praha 25 km.

Popis

Dům má vlastní terasu se zahradním nábytkem a grilem. Vnitřní uspořádání domu zahrnuje propojený obývací pokoj s jídelnou a kuchyní, ložnice, podkroví, koupelnu a 2 toalety. Pro Váš pocit bezpečí je vybaven alarmem s číselným kódem. V obývacím pokoji najdete mimo jiné i krbová kamna, stereo zařízení, LCD televizi se satelitem a DVD. V moderně vybavené kuchyni je samozřejmostí elektrický sporák s keramickou deskou, mikrovlná trouba, kávovar, varná konvice, lednice s mrazákem a myčka na nádobí. V koupelně mají hosté k dispozici automatickou pračku, přebalovací pult a sprchový kout s hlubokou vaničkou, která se dá výborně využít při koupání malých dětí.

Ubytování

1 ložnice s manželskou postelí v přízemí, 3 ložnice s dvěma oddělenými postelemi v podkroví a poslední 2 lůžka jsou přistýlky na rozkládací sedačce. Celková kapacita je 10 osob.

Internet

Wifi v celém objektu zdarma.

Sport a zábava

Dům v Měňanech má k dispozici venkovní bazén (3 x 4 x 1,2 m), pískoviště, houpačku a parkoviště na pozemku. Na vedlejším pozemku je travnaté hřiště (pouze pro návštěvníky domů). Každý dům má venkovní stůl na ping pong. Bazén je v provozu vždy od 1.6. do 15. 9. Sportovně založení klienti mohou využít možnosti zahrát si tenis na umělém povrchu (150 m od domu, zdarma) nebo využít golfové hřiště na Karlštejně. 

Pro děti

Dětská postýlka, dětská vysoká jídelní židlička, vanička, pískoviště a houpačka.

Info

V případě větší skupiny je možné pronajmout i vedlejší, stejně vybavený dům. Oba domy sousedí a jsou propojeny brankou.
Mimo prázdniny a Silvestr je možný pobyt již od 2 nocí. Ceny uvedeny u termínů.
Cena zahrnuje pronájem domu na daný termín, povlečení a osušky, Wifi a rekreační taxu. Cena nezahrnuje povinný závěrečný úklid (800,-Kč) a spotřebu el. energie (7,- Kč/kWh).

www.chalupa-berounsko.cz

Poloha hotelu

Termíny zájezdů

Filtr zájezdů:
datum délka strava doprava odlet cena dosp. zobrazit
LAST MINUTE 28.07.2018 7 nocí bez stravy vlastní 21 900 Kč
LAST MINUTE 04.08.2018 7 nocí bez stravy vlastní 21 900 Kč
LAST MINUTE 11.08.2018 7 nocí bez stravy vlastní 21 900 Kč
LAST MINUTE 18.08.2018 7 nocí bez stravy vlastní 21 900 Kč
LAST MINUTE 25.08.2018 7 nocí bez stravy vlastní 21 900 Kč
LTweb