Česká Republika - Šumava a západní Čechy

Katalog hotelů

Řazení hotelů:   abecedněod nejlevnějšíhodle kategorie

Frymburk Wellness Hotel 4*4*4*4*
Frymburk Wellness Hotel

Největší relaxační wellness komplex v České republice umístěný na břehu Lipenské vodní nádrže, jehož součástí je i aquapark. Na své si přijdou nejen pro milovníky přírody a klidu, ale i aktivní klienti a rodiny.

Hotel Na Jezeře 3*3*3*
Hotel Na Jezeře

Rozsáhlý areál ideální pro aktivní dovolenou s rodinou. Ubytování v pokojích nebo bungalovech. Hotel se nachází nedaleko krásných Šumavských lesů na břehu Lipna. Hotel Na Jezeře má rozsáhle sportovní zázemí, včetně sauny a posilovny. Městečko Horná Planá je vzdálená přibližně 4 kilometry a Český Krumlov, jehož ...

Lipno Lake Resort Šumava 5*5*5*5*5*
Lipno Lake Resort Šumava

Luxusní apartmánový komplex umístěný 200 m od vodní nádrže Lipno. Nejbližší sjezdovka v lyžařském areálu Lipno je vzdálena 150 m. Areál je velice dobře vybaven, začíná u něj promenáda s obchody, kavárnami a restauracemi. Frymburk 10 km, Rakousko 20-50 km.

Orea Wellness Hotel Horizont Železná Ruda 3*3*3*
Orea Wellness Hotel Horizont Železná Ruda

Horský hotel s velice kvalitní wellness zónou s polohou v národním parku Šumava v v nadmořské výšce 1100 m. Z hotelu je krásný panoramatický výhled na okolní zalesněné hory.

Churáňov (Zadov) 3*3*3*
Churáňov (Zadov)

Horský hotel Churáňov se nachází v nadmořské výšce 1000 m. Je ideální výchozí bod na toulky po Šumavě a v zimním období pro milovníky lyžování. V letní sezoně je okolí hotelu skutečným rájem pro turistiku, cykloturistiku a houbaření.

Kuba (Kubova Huť) 3*3*3*
Kuba (Kubova Huť)

Útulný menší rodinný hotel umístěný na úpatí Boubína v krásném prostředá Šumavy. Ideální pro vaznavače houbaření, turistiky i cyklistiky.

Na Jezeře - prázdninový komplex Lipno 3*3*3*
Na Jezeře - prázdninový komplex Lipno

Rozsáhlý prázdninový areál, skládající se z hotelové budovy a velmi oblíbených samostatně stojících domků o rozloze 97 m2. Kvalitní relax pro cyklisty i rodiny. Personál i služby jsou na vysoké úrovni. Resort leží přímo u Lipenské přehrady (cca 100 m).

Orea Hotel Špičák (Železná Ruda) 3*3*3*
Orea Hotel Špičák (Železná Ruda)

Horský hotel umístěný na jižním svahu Pancíře s panoramatickým výhledem na okolní hory. Hotel je vyhlášený dobrými službami a kuchyní. Poloha na kraji lesa v nadmořské výšce cca 1100 m.

Srní 3*+3*+3*+3*+
Srní

Moderní hotel se nachází uprostřed národního parku Šumava. Je navštěvován mnoha stálými hosty, má velice pěknou wellness zónou. Je ideální jako základna pro poznání zajímavostí a přírodních krás tohoto regionu.

Stein hotel (Cheb) 3*3*3*
Stein hotel (Cheb)

Velice hezký statek s pohodovým ubytováním uprostřed přírody západních Čech. Hotel má rozlehlou ekofarmu na 30 ha. Ideální pro rodiny s dětmi.

Wellness Hotel Central Klatovy 3*3*3*
Wellness Hotel Central Klatovy

Hotel Central byl založen v roce 1929 a nyní nabízí 47 rekonstruovaných pokojů s výbornou polohou v centru města. Tradiční městský hotel s bazénem, širokou wellness a sportovní nabídkou. Historická část města Klatovy cca 400 m. Lyžařské centrum Kocourov cca 8 km.

LTweb