Pine Beach Hotel Pakoštane 3*3*3*

Asap-Dovolená.cz - Chorvatsko - Severní Dalmácie

Poloha a popis hotelu Pine Beach Eco Resort

Pine Beach Adriatic Eco Resort nabízí aktivní dovolenou určenou pro klienty, kteří si rádi odpočinou od výdobytků moderní doby a chtějí vyzkoušet zdravé stravování, přímý kontakt s přírodou, stranou od městského shonu a hluku. V bungalovech není elektrická energie. Na pláž dlouhou 700 m navazuje překrásná zátoka s písečnou pláží a písečným dnem, která je vhodná pro rodiny s malými dětmi. Lehátka zdarma (omezené množství). Turistická osada Pakoštane se nachází uprostřed nedotknuté přírody, rozkládá se na 18 ha v hustém borovicovém lese, cca 15 min chůze od centra městečka Pakoštane.

Popis

V uzavřeném turistickém komplexu se nacházejí malé slaměné bungalovy, rozmístěné po celém středisku, 8 sanitárních budov - společných sociálních zařízení, kde jsou k dispozici umyvadla, sprchy, WC, místnosti na praní a žehlení. Centrální recepce, směnárna, centrální restaurace, dva café bary, malý market, night club. WiFi na recepci, baru a resturaci zdarma. Maximální vzdálenost bungalovů od moře je 200 m.

Pláž

Písečná maximálně ve vzdálenosti 200 m.

Ubytování a služby hotelu Pine Beach Eco Resort

Dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové bungalovy bez elektřiny a sociálního zařízení. Jsou vybavené jen lůžky s ložním prádlem a malou skříňkou. Vzdálenost k nejbližšímu sanitárnímu zařízení je 5-30 m. Dětská postýlka na vyžádání.

Stravování

Plná penze formou bufetu.

Internet

WiFi na recepci, baru a resturaci zdarma.

Sport a zábava

Tenisové kurty, lukostřelba, plážový volejbal, stolní tenis, basketbal, aerobic, judo - vše zdarma. Půjčování kol. Celodenní animace pro dospělé a děti.

www.pinebeach.hr

Poloha hotelu

Termíny zájezdů

Hotel nemá momentálně žádné volné termíny Napište prosím poptávku na náš e-mail info@asap-dovolena.cz, pokusíme se Vámi požadovaný pobyt zajistit.
LTweb