Cook's Club El Gouna 4*4*4*4*

Asap-Dovolená.cz - Egypt - Hurghada - El Gouna

Poloha a popis hotelu Cook's Club
 

Moderní charismatický hotel Cook's Club byl renovovaný v roce 2019. Hotel je vhodný pouze pro dospělé od 16 let. Elegantní vybavení, příjemné služby, nedaleká pláž - to všechno nabízí hotel Cook's Club. Hotel se nachází cca 200 m od nejbližších barů, restaurací a obchodů v centru letoviska El Gouna. Letiště Hurghada cca 40 km od hotelu.

Pláž

na pláž Zeytouna je to cca 900 m.

Vybavení

144 pokojů v jedné budově. Recepce s trezorem zdarma. Dále hotel nabízí bar Captain Cook´s u bazénu a restauraci Cantina s čerstvými místními a mezinárodními pokrmy na několika místech. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma.

Ubytování a služby hotelu Cook's Club

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): cca 20m2, klimatizace, WC, sprcha, sat. TV, trezor, fén, set pro přípravu kávy a čaje, malá chladnička, balkon nebo terasa.
Dvoulůžkové pokoje (A1B/A2B): jako A2A, ale s výhledem na lagunu nebo na bazén.

Stravování

Snídaně a polopenze.

Snídaně: různé sekce s pečivem, snídaňovými cereáliemi, sladkostmi, ovocem, zeleninou a vejci. Filtrovaná káva, čaj a voda. Při rezervaci polopenze navíc večeře formou menu (výběr ze 2 menu, každý den se mění).

Sport/aktivity

zdarma: aerobic, stolní tenis, fitness. DJ u bazénu od času oběda až do pozdních večerních hodin. Za poplatek: tenis, squash, minigolf, vodní sporty, jídza na koni, potápění (PADI).

Internet

WiFi v celém hotelu Cook's Club zdarma.

Wellness

za poplatek: sauna a masáže.

Poloha hotelu

Termíny zájezdů

Hotel nemá momentálně žádné volné termíny Napište prosím poptávku na náš e-mail info@asap-dovolena.cz, pokusíme se Vámi požadovaný pobyt zajistit.
LTweb