Mexicana Sharm Resort 3*+3*+3*+3*+

Asap-Dovolená.cz - Egypt - Sharm El Sheikh

Poloha a popis hotelu Mexicana Sharm Resort

Jednodušší hotel se nachází v oblasti Ras Um El Seid Hills. Má dvě pláže, písčitou Mexicana a Palmu s korálovým podložím.Na pláže jezdí zdarma hotelový vláček několikrát denně. Nejbližší obchůdky  600 m od hotelu. Centrum Naama Bay cca 7 km. Letiště cca 20 km.

Popis

Recepce, restaurace, bary, kavárna, diskotéka, obchůdky, společenská místnost a dva bazény (pro dospělé a pro děti). Lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma.

Pláž

Hotel má 2 pláže; písčitou Mexicana a pláž Palma s korálovým podložím (vhodná obuv do vody, vstup do moře přes molo). Na pláže jezdí několikrát denně zdarma hotelový vláček (cca 2 km, cca 15 minut jízdy). Na plážích je bar a sprchy. Lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma.

Ubytování a služby hotelu Mexicana Sharm Resort

Klimatizované pokoje mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, fén, minibar (za poplatek), telefon, SAT-TV, bezpečnostní schránku (zdarma) a terasu. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Stravování

ALL INCLUSIVE: Snídaně (7.00-10.00), oběd (13.00-15.00) a večeře (19.30-21.30) formou bufetu. Káva, čaj, zákusky a zmrzlina pro děti (16.00-17.00). Místní alko a nealko (10.00-23.00, kromě 24. 12. a 31. 12. -pouze do 18.00). Na pláži pouze nealko. 

Internet

Internetový koutek za poplatek.

Sport a zábava

Animační programy. Zdarma dětské hřiště, basketbal, stolní tenis, volejbal a fitness. Za poplatek kulečník, lázně, tenis a potápění. 

Další informace:

www.saharamexicana.com

Poloha hotelu

Termíny zájezdů

Hotel nemá momentálně žádné volné termíny Napište prosím poptávku na náš e-mail info@asap-dovolena.cz, pokusíme se Vámi požadovaný pobyt zajistit.
LTweb