Eurovíkendy - Řím - Itálie

Řím - Itálie

Dovolená Itálie - Řím Řím (nazýván také věčné město) je hlavním městem Itálie a byl po dlouhou dobu největším městem tehdejšího světa. Byl založeno před více jak 2 700 lety. Na jeho území se nachází nejmenší samostatný nezávislý stát Vatikán - sídlo papeže, hlavy katolické církve s rozlohou pouhých 0,44 km&. Můžete zde spatřit světoznámé památky, namátkou třeba Kolosseum, Basilika Sv. Petra, Španělské schody, Forum Romanum, Sixtinská kaple.. a mnoho dalších. Historie tohoto starověkého města je strhující. Můžeme zde najít velmi mnoho památek přes 2000 let starých. Svůj život zasvětilo Římu mnoho umělců, kteří ...   Zobrazit více

Katalog hotelů

Řazení hotelů:   abecedněod nejlevnějšíhodle kategorie

Eurovíkend Řím - Hotel Best Western Blu Roma 4*4*4*4*
Eurovíkend Řím - Hotel Best Western Blu Roma

Eurovíkend Řím - Hotel Best Western Blu Roma - český průvodce

Monumentální Řím 3*3*3*
Monumentální Řím

Letecký eurovíkend do věčného města - v ceně transfery, ubytování, program a český průvodce. Vydejte se za poznáním nejkrásnějších památek tohoto města plného historických památek.

Palazzo Manfredi 5*5*5*5*5*
Palazzo Manfredi

Luxusní pětihvězdičkový hotel Gladiatori Palazzo Manfredi má výjimečnou polohu v centru starého Říma, s pokoji a střešní terasou s výhledem přímo na Koloseum. Na střeše hotelu je možné vychutnat si snídani s krásným pohledem na okolí. Stanice metra Colosseo je vzdálená 2 minuty chůze od hotelu. Na terase se ...

Prodloužený Víkend V Římě 3*3*3*
Prodloužený Víkend V Římě

Program 1. den Odlet z Prahy do Říma, transfer do hotelu v centru Říma, ubytování, individuální volno. V okolí hotelu nepřeberné množství restaurací s pravými italskými specialitami a další možnosti večerní zábavy včetně slavných římských památek v pěším dosahu. Možnost fakultativní večeře, nocleh. 2.den Snídaně, ...

Alessandrino Hotel Řím 3*3*3*
Alessandrino Hotel Řím

Hotel Alessandrino se nachází v klidné rezidenční oblasti nedaleko Vatikánu, pouhých 100 metrů od vlakového nádraží San Pietro. Nabízí střešní terasu s výhledem na baziliku sv. Petra.

Best Western Villafranca Řím 4*4*4*4*
Best Western Villafranca Řím

Hotel Villafranca se nachází v centru věčného města Říma, 50 metrů od stanice metra Castro Pretorio a 1 stanici metrem od vlakového nádraží Termini. Ke Koloseu a na Forum Romanum dojedete metrem za pouhých 5 minut.

Blu Roma 4*4*4*4*
Blu Roma

Letecký eurovíkend s průvodcem a programem do jednoho z nejkrásnějších historických měst na světě. 3000 let historie Říma vás uchvátí a ohromí. Ubytování v hotelu známého řetězce s dostupností 15 minut do centra vám zpříjemní pobyt.

Giglio Dell Opera Řím 3*3*3*
Giglio Dell Opera Řím

Hotel Giglio Dell Opera leží poblíž divadla Teatro Dell Opera u zastávky metra Termini v centru města. Ideální jako základna pro poznání Říma.

River Palace Hotel Řím 4*4*4*4*
River Palace Hotel Řím

Dvě stanice metra od Vatikánu a pouhých několik kroků od náměstí di Spagna se nachází hotel River Palace. Hotel doporučujeme jako základnu pro poznávání Říma.

Sheraton Roma 4*4*4*4*
Sheraton Roma

Letecký eurovíkend do věčného města s programem a průvodcem. Město s 3 000 let historií Vás uchvátí svými velkolepými památkami.

St.regis Grand Hotel Rome 5*5*5*5*5*
St.regis Grand Hotel Rome

První luxusní římský hotel pokračuje v tradici prvotřídního ubytování v historickém centru Říma. Můžete se těšit na tradiční pokrmy, které se podávají v oceněné restauraci Vivendo, stejně jako na relaxaci v hotelovém fitness centru a lázních. Je vzdálený pouhých pár kroků od náměstí Republiky a ulice Via Veneto, 15 ...

Tritone Hotel Řím 3*3*3*
Tritone Hotel Řím

Hotel Triton je umístěný přímo v historickém centru Říma, nedaleko známé fontány di Trévi. Elegantní pětipatrový hotel se 43 pokoji má příjemnou rodinou atmosféru.

LTweb