Sheraton Roma 4*4*4*4*

Asap-Dovolená.cz - Eurovíkendy - Řím - Itálie

Poloha a popis hotelu Sheraton Roma

Hotel Sheraton se nachází v jižní části Říma  a jako součást známého řetězce nabízí vynikající služby a servis. Spojení s centrem je možné hotelovým shuttle busem, případně metrem (zastávka EUR Magliana v pěším dosahu). Pokoje vybavené satelitní TV, klimatizací, minibarem, fénem a WiFi. V letní sezóně venkovní bazén s terasou a lehátky. Snídaně formou bufetu.

Řím je krásným a jedinečným starobylým velkoměstem s velkým počtem velmi zachovaných historických skvostů. Dějiny věčného města, jak se Římu říká, jsou velmi pestré a návštěvník se s nimi setká doslova na každém rohu. Koloseum, Forum Romanum, Pantheon, fontána di Trevi, náměstí Pizza Navona, miniaturní stát Vatikán s chrámem sv. Petra a mnoho dalšího čeká právě na Vás.

Program zájezdu - eurovíkend Řím

1. DEN

přílet do Říma, transfer do hotelu. Individuální program nebo možnost fakultativního panoramatického okruhu s českým průvodcem (exteriéry: bazilika San Giovanni in Laterano, bazilika Santa Maria Maggiore, oblast Termini, náměstí Republiky, oblast ulice Veneto, park Borghese, Andělský hrad, oblast Vatikánu, Circus Maximus, Benátské náměstí). Večer možnost večeře v krásné čtvrti Trastevere (Zátibeří), plné taveren a barů.

2. DEN

po snídani informační schůzka s delegátem v lobby hotelu. Následuje individuální program nebo dopoledne možnost pěší procházky Římem s českým průvodcem v ceně zájezdu. Odpoledne můžete strávit příjemnou procházkou po krásných místech, kam běžně turisté nechodí. Projdete si různá římská zákoutí, kde poznáte Řím zase úplně z jiné stránky. Tak, jak ho znají místní, a užijete si klid, pohodu a k tomu i krásné vyhlídky na město. Odpoledne individuální volno, které je možné využít k návštěvě interiérů Kolosea, k procházce centrem Fóra Romana či pahorku Palatinu, kde byly císařské vily. Krásným zakončením dne je bezpochyby posezení u Fontány di Trevi.

3. DEN

po snídani informační schůzka s delegátem v lobby hotelu. Individuální program. Doporučujeme návštěvu Vatikánu (baziliky svatého Petra a Vatikánských muzeí, dále prohlídku obzvláště krásného Andělského hradu, náměstí Campo dei Fiori a Piazza Navona). Zapomenout nesmíte ani na prohlídku nejzachovalejšího bývalého antického chrámu Pantheonu.

4. DEN

po snídani check out a uložení zavazadel dle pokynů delegáta. Individuální volno nebo možnost dopoledního fakultativního výletu do oblasti Castelli Romani - návštěva městeček Castel Gandolfo (letní sídlo papeže, výhled na kráterové jezero Lago Albano) a Frascati. Transfer na letiště a odlet do Prahy.

Změna programu vyhrazena.

Fakultativní služby - výlety:

A - Panoramatický okruh Římem s českým průvodcem 950,-Kč

(rezervovatelné S 24499A, minimální počet pro realizaci: 15)

B -Polodenní výlet do oblasti Castelli Romani s českým průvodcem 950,-Kč

(rezervovatelné S 24499B, minimální počet pro realizaci: 15)

BALÍČEK ZA ZVÝHODNĚNOU CENU

S 24499C Balíček A+B 1750,-Kč

Cena za osobu při rezervaci před odletem z Prahy.

 

Cena eurovíkendu zahrnuje:

-letenku Praha - Řím - Praha včetně všech letištních poplatků
-transfer letiště - hotel - letiště
-3 noci se snídaní ve vybraném hotelu
-služby česky mluvícího delegáta po celou dobu pobytu a kvalifikovaného průvodce   fakultativních výletů
- procházka Římem s českým průvodcem zdarma
- povinné smluvní pojištění CK proti úpadku

Další informace:

http://www.sheratonrome.com/

Poloha hotelu

Termíny zájezdů

Hotel nemá momentálně žádné volné termíny Napište prosím poptávku na náš e-mail info@asap-dovolena.cz, pokusíme se Vámi požadovaný pobyt zajistit.
LTweb