St.regis Grand Hotel Rome 5*5*5*5*5*

Asap-Dovolená.cz - Eurovíkendy - Řím - Itálie

Poloha a popis hotelu St.regis Grand Hotel Rome

První luxusní římský hotel pokračuje v tradici prvotřídního ubytování v historickém centru Říma. Můžete se těšit na tradiční pokrmy, které se podávají v oceněné restauraci Vivendo, stejně jako na relaxaci v hotelovém fitness centru a lázních. Je vzdálený pouhých pár kroků od náměstí Republiky a ulice Via Veneto, 15 minut chůze od Španělských schodů, fontány di Trevi a ulice Via Condotti plné značkových butiků. Ke Koloseu a Foru Romanu se snadno dostanete autobusem, metrem nebo pěšky podél oblíbené nákupní ulice Via Nazionale. Doporučujeme pro velmi náročnou klientelu.

Popis

Hotel nabízí také řadu kancelářských služeb. Nechybí ani prestižní zasedací místnosti vhodné pro různá jednání a další akce, vybavené nejmodernějším zařízením a elegantním nábytkem, jako jsou například lustry z muránského skla.

Ubytování a služby hotelu St.regis Grand Hotel Rome

Hotel St. Regis Rome poskytuje luxusní a prostorné pokoje s klimatizací, LCD TV a dokovací stanicí pro iPod. Nechybí ani sejf na laptop, minibar a toaletní potřeby zdarma.

Stravování

Snídaně.

Internet

Wifi zdarma.

Sport a zábava

V centru města. Fitness centrum a lázně.

www.stregisrome.com

Poloha hotelu

Termíny zájezdů

Hotel nemá momentálně žádné volné termíny Napište prosím poptávku na náš e-mail info@asap-dovolena.cz, pokusíme se Vámi požadovaný pobyt zajistit.
LTweb