Sporting a Relais Club apartmány (San Martino di Gastrozza) 3*3*3*

Asap-Dovolená.cz - Itálie - Hory - Dolomiti Superski

Poloha a popis apartmánů Sporting a Relais Club

Hezké a kvalitní apartmány v krásném údolí San Martino v blízkosti sjezdovky Col Verde (200m). Residence se skládá ze dvou budov vzdálených 250 m.Přes 50 km sjezdovek v nádherných panoramatech si určitě oblíbíte. Nadmořská výška 1000 m. Restaurace, bary a nákupní možnosti cca 100 m. San Martino je velice hezké noblesní městečko. Velko výhodou jsou příjemné ceny a málo lyžařů na svazích.

Popis
Dva objekty s 89 apartmány. Recepce, společenské místnosti, restaurace, bar/kavárna, výtah. Lyžárna v res. Sporting.

Ubytování
Apartmány (F3G): jednopokojové apartmány pro až 3 osoby (cca 23 m2). Apartmány jsou vybaveny telefonem, sat. TV, jídelním a kuchyňským koutem (elektrický vařič, chladnička), sprchou, WC a balkonem.Obývací ložnice s pohovkou pro dvě osoby a patrovou postelí.
Apartmány (F4H): jednopokojové apartmány pro až 4 osoby, (cca 27 m2). Stejné vybavení jako F3G. Apartmány (F4F): dvoupokojové apartmány pro až 4 osoby (cca 36 m2). Stejné vybavení jako F3G. Obývací ložnice s pohovkou pro 2 osoby. Pokoj s dvoulůžkem nebo 2 oddělenými lůžky.
Apartmány (F4G): dvoupokojové apartmány pro až 4 osoby, (cca 40 m2). Stejné vybavení jako F3G. Obývací ložnice s pohovkou pro 2 osoby. Pokoj s dvoulůžkem nebo 2 oddělenými lůžky.
Apartmány (F6G): třípokojové apartmány pro až 6 osob, (cca 55 m2) na dvou patrech. Stejné vybavení jako F3G. Obývací ložnice s pohovkou pro 2 osoby. 2 dvoulůžkové pokoje (jeden se 2 samostatnými lůžky).

Stravování
bez stravy.

Sport a zábava
stolní tenis.

Pro lyžaře
Vlek/lanovka/sjezdovka: cca 200 m Col Verde. Areál na protějším svahu je vzdálen 1 km.
Skibus: cca 100 m
Běžecká stopa: cca 30 m

Internet
WiFi v hale zdarma.

Wellness
V Rezidenci Sporting: parní lázeň, tepidárium, studený vodopád, krytý bazén (9 x 5 m). Přístup také pro hosty z Relais. Za poplatek: solárium (cca 10 ).

Děti
dětský koutek. Miniklub pro děti v termínu 20.12.-11.3. (vyjma soboty). Dětská postýlka do 2 let zdarma. Rezervace v CK. Maximální počet osob nesmí být tímto lůžkem překročen.

Další informace:

www.clubres.com

Poloha hotelu

Termíny zájezdů

Hotel nemá momentálně žádné volné termíny Napište prosím poptávku na náš e-mail info@asap-dovolena.cz, pokusíme se Vámi požadovaný pobyt zajistit.
LTweb