Cielo Aperto Residence (Monte Bondone) 3*3*3*

Asap-Dovolená.cz - Itálie - Hory - Skirama Dolomiti

Poloha a popis hotelu Cielo Aperto
 

Jeden z nejprodávanějších apartmánových komplexů v Itálii. Vynikající poloha na sjezdovce přímo v lyžařském středisku Monte Bondone v nadmořské výšce 1650 m. Areál je umístěn na klidném slunečném místě s nádherným výhledem na okolní horské štíty. Centrum s nákupními možnostmi a restauracemi je vzdálené 200m.

Středisko je velmi dobře přístupné z dálnice, přibližně za 40 minut jste u hotelu.

Popis

Apartmánový komplex se 112 apartmány. Recepce, společenská místnost, bar/kavárna.

Ubytování a služby rezidence Cielo Aperto

Apartmány (F2F): jednopokojové apartmány pro až 2 osoby (cca 28 m2). Apartmány disponují vanou nebo sprchou, WC, kuchyňským koutem (el. sporák, chladnička), centrálním topením. Obývací ložnice s rozkládací pohovkou pro 2 osoby. Apartmány (F4F): jednopokojové apartmány pro až 4 osoby (cca 37 m2). Stejné vybavení jako F2F, navíc balkon. Obývací pokoj s dvoulůžkem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby.
Apartmány (F4G): dvoupokojové apartmány pro až 4 osoby (cca 40 m2). Stejné vybavení jako F4F. 1 dvoulůžkový pokoj a obývací ložnice s rozkládací pohovkou.
Apartmány (F6H): třípokojové apartmány pro až 6 osob (cca 48 m2). Stejné vybavení jako F4F. Obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 2 samostatné dvoulůžkové pokoje (1 z toho s patrovou postelí), bez balkonu.

Stravování

bez stravy.

Internet

Wi­-fi v baru cca 5 /den.

Sport a zábava

stolní tenis.

Internet

WiFi na recepci a v baru za poplatek cca 5 /den.

Wellness

za poplatek: krytý bazén (cca 12 x 5 m), sauna a masáže.

Děti

herna s videohrami. Dětská postýlka do 2 let cca 10 /den. Počet osob smí být o postýlku překročen.

Další výhody

česky mluvící instruktor lyžování v termínu 31.1. až 12.3. na vyžádání na místě (za poplatek). Sleva na skipasy po celou sezónu 6=5, vyjma termínu 26.12.6.1. Děti do 8 let (narozené po 30.11.2007) obdrží skipas zdarma v případě, že si 1 z rodičů skipas také zakoupí mimo termín 26.12.6.1.

Poloha hotelu

Termíny zájezdů

Hotel nemá momentálně žádné volné termíny Napište prosím poptávku na náš e-mail info@asap-dovolena.cz, pokusíme se Vámi požadovaný pobyt zajistit.
LTweb