Schneeberg - Family Resort & Spa (Ratschings) 4*4*4*4*

Asap-Dovolená.cz - Itálie - Hory - Skirama Dolomiti

Poloha a popis hotelu Schneeberg - Family Resort

Komfortní hotel s velmi rozsáhlou wellness zónou rozkládající se na ploše 8.000 m umístěný v krásném a klidném údolí v nadmořské výšce v nadmořské výšce 1380 m, ve středisku Maiern. Hotel uspokojí i nejnáročnější klientelu. Město Sterzing cca 17 km.

Popis

V hotelu je k dispozici 160 pokojů v hlavní budově a 20 apartmánů ve vedlejší budově (vzájemně propojené). Recepce, bar, restaurace, terasa na opalování, kavárna, pizzerie, jídelna a taverna. Výtah.

Ubytování a služby hotelu Schneeberg - Family Resort

Pokoje (A2A): dvoulůžkové pokoje bez možnosti přistýlky. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, fénem, telefonem, sat. TV, balkonem. Pokoje se nachází v mandardě.
Pokoje (A2B): dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek. Stejné vybavení jako A2A. Pokoje jsou kompletně renovované a jsou prostornější.
Pokoje (A2G): dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek. Stejné vybavení jako A2A, bez balkonu. Apartmány (A2D): jednopokojové apartmány pro 24 osoby (cca 36 m2). Stejné vybavení jako A2A, navíc vířivá vana, kuchyňský kout, kout na sezení, balkon nebo terasa. Ve vedlejší budově. Kompletně renovované.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetových stolů, večeře výběr z menu o 4 chodech se salátovým bufetem. 2x týdně tematické večeře. Vánoční a silvestrovské menu.

Sport a zábava

za poplatek: kuželky, šipky, tandemový paragliding. Za poplatek: biatlon střelba a jiné disciplíny.

Internet

WiFi ve společenským prostorách zdarma.

Wellness

wellness zóna: krytý bazén, zážitkové koupele s aroma saunou. Nový dětský kout s krytým bazénem, skluzavkami a dalšími atrakcemi. Vyhřívaný venkovní bazén, vířivky, sauny, parní lázně, ledová jeskyně, odpočinkové místnosti. Fitness. Děti do 14 let mají povolený vstup pouze do dětské sauny. Za poplatek: vitamínový bar, masáže, koupele, kosmetika, solárium. Župany k zapůjčení.

Děti

miniklub (3 - 12 let), pondělí­-pátek, cca 10.00 - 18.00 h. Dětská postýlka do 2 let zdarma. Rezervace v CK.

Zimní info

Vlek/sjezdovka: lyž. oblast Ratschings cca 14 km, cvičný vlek cca 3 km
Běžecká stopa: přímo od hotelu
Skibus: přímo od hotelu (od vánoc do velikonoc)
Půjčovna lyží/lyžařská škola: cca 14 km

Další výhody

malá studená/teplá jídla k obědu (od 12.3014.30 h.) jako např. polévky, těstoviny, studené mísy, minidezerty.

www.schneeberg.it

Poloha hotelu

Termíny zájezdů

Hotel nemá momentálně žádné volné termíny Napište prosím poptávku na náš e-mail info@asap-dovolena.cz, pokusíme se Vámi požadovaný pobyt zajistit.
LTweb