Itálie - Elba

Elba

Ostrov byl znám už nejstarším civilizacím díky svým nalezištím železné. První doly vznikly v době osídlení Etrusky, další vybudovali po roce 480 př. n. l. staří Římané. Staří Řekové Elbu nazývali Aethalia (plamen) podle plamenů nad pecemi kde se vyrábělo železo. Pod nadvládou Říma se jí říkalo Ilva, současný název pochází ze 6. století. Po zániku Římské říše byla Elba pustošena nájezdy barbarů a Saracénů. Na počátku 11. století se stal vlastnictvím Pisy. Když Pisu roku 1383 koupil milánskýrod Viscontů, Elba přešla do vlastnictví pánů z rodu Appiany z města Piombino, kde zůstala po dvě století. Roku 1546 ...   Zobrazit více

Katalog hotelů

Řazení hotelů:   abecedněod nejlevnějšíhodle kategorie

Acacie Hotel Elba 4*4*4*4*
Acacie Hotel Elba

Moderní hotel Acacie se nachází na ostrově Elba, v lokalitě San Franceso uprostřed zeleně. Bary a restaurace cca 100 m, Capoliveri 2 km. Letovisko Portoferraio cca 15 km. Hotel se nachází přímo u pláže. Pobyt se hodí pro všechny věkové kategorie.

Acacie Residence Elba 4*4*4*4*
Acacie Residence Elba

Malebný hotel Acacie Residence leží na ostrově Elba, v lokalitě San Franceso uprostřed zeleně. Bary a restaurace cca 100 m, Capoliveri 2 km. Letovisko Portoferraio cca 15 km. Hotel je moderně a malebně zařízen, bude se líbit všem, kteří hledají klidné ubytování v příjemném prostředí.

Desiree hotel 4*4*4*4*
Desiree hotel

Luxusní hotel Desiree se nachází na ostrově Elba, v klidné lokalitě uprostřed zeleně. Bary, restaurace a nákupy v centru Procchio cca 1 km. Portoferraio cca 10 km. Golfové hřiště Acquabona cca 14 km. Pobyt se hodí jak pro rodiny s dětmi, tak pro páry či jednotlivce.

Biodola hotel 4*4*4*4*
Biodola hotel

Moderní hotel Biodola se nachází na ostrově Elba, v lokalitě Scaglieri, s několika bary a restauracemi v okolí. Letovisko Portoferraio cca 7 km. Golfové hřiště 450 m. V okolí hotelu je krásná zeleň, kterou můžete využít k vycházkám a odpočinout si tak od shonu všedních dní. Pobyt se hodí pro všechny věkové kategorie.

Del Golfo 4*4*4*4*
Del Golfo

Luxusní hotel Del Golfo leží na ostrově Elba, v lokalitě Procchio, s několika bary, restauracemi a obchody v okolí. Letovisko Portoferraio cca 10 km. Hotel se nachází hned u pláže, kde si můžete odpočinout, či můžete zkusit jeden z mnoha vodních sportů. Pobyt se hodí pro romantickou dovolenou ve dvou.

Fabricia hotel 4*4*4*4*
Fabricia hotel

Moderní hotel Fabricia se nachází na ostrově Elba, v klidné lokalitě uprostřed zeleně. Restaurace a nákupy cca 500 m. Letovisko Portoferraio cca 6 km. V okolí hotelu je pěkná a udržovaná zahrada, kde si můžete odpočinout a užít si tak krásný výhled na pláž a moře. Pobyt se hodí pro všechny věkové kategorie.

Hermitage hotel Elba 5*5*5*5*5*
Hermitage hotel Elba

Špičkový hotel Hermitage se nachází na ostrově Elba, v klidné lokalitě Scaglieri, v blízkosti golfového hřiště. Hotel nabízí moderní a špičkově vybavené pokoje s kompletním a pohodlným zařízením. Z hotelu je krásný výhled na moře, můžete tak denně sledovat západ slunce. Několik barů a restaurací je v blízkém okolí. ...

LTweb