Capo Vaticano Resort & Thalasso Spa 4*4*4*4*

Asap-Dovolená.cz - Itálie - Kalábrie - Tyrhénské moře

Poloha a popis hotelu Capo Vaticano Resort & Thalasso Spa

Hotel se nachází v klidné části meštečka Capo Vaticano, které je v samém srdci Kalábrie a je vyhledáváno především potápěči a milovníky podmořského života. Nejbližší restaurace a bary jsou vzdáleny 200 m od hotelu, nákupní možnosti jsou v centru letoviska vzdáleném 2 km od hotelu. Vyhledávané a oblíbené pobřežní městečko Tropea s kulturními a historickými památkami je vzdáleno 10 km a vzdálenost od letiště v Lamezia Terme je 65 km.

Popis

Hotelový komplex Capo Vaticano Resort je umístěný na krásném místě s výhledem na sopku Stromboli a Liparské ostrovy. Má vstupní halu s recepcí, dvě restaurace a bary, několik obchůdků, konferenční místnost, venkovní bazén s částí pro děti (lehátka a slunečníky zdarma) a vnitřní bazén s mořskou vodou (za poplatek).

Pláž

Vlastní písčito-oblázková pláž s bar (lehátka a slunečníky na pláži zdarma) se nachází přímo u hotelu. Plážové osušky zdarma.

Ubytování a služby hotelu Capo Vaticano Resort & Thalasso Spa

Pokoje classic

Moderně zařízené klimatizované (15. 6.-15. 9.) pokoje typu Classic mají koupelnu se sprchou a WC, telefon, TV, minibar (za poplatek), bezpečnostní schránku (zdarma), balkon nebo terasu a boční výhled na moře. Možnost zajistit dětskou postýlku (za poplatek). Pokoje Superior jsou vybaveny stejně jako pokoje Classic, ale mají výhled na moře.

Stravování

Polopenze formou bufetu (snídaně formou bufetu, večeře formou servírovaného menu).

Poznámky

UPOZORNĚNÍ: V době přípravy katalogu nebyla v letovisku Capo Vaticano vybírána povinná pobytová taxa. Upozorňujeme však, že tato taxa může být místní autoritou zavedena během sezóny. Přibližná výše této taxy je v jiných letoviscích cca 1-2,5 EUR/osoba/den a je splatná na místě.

Internet

Hotel Capo Vaticano Resort má k dispozici Wi-Fi připojení v celém areálu hotelu, včetně pokojů, zdarma.

Sport a zábava

Hotel Capo Vaticano Resort pro své hosty příležitostně pořádá večerní zábavné programy. Zdarma si můžete zahrát fotbal, stolní tenis a tenis (osvětlení za poplatek). Sauna, masáže a služby lázeňského centra jsou za poplatek. Pro děti je zde miniklub.

Další informace:

www.capovaticanoresort.it

Poloha hotelu

Termíny zájezdů

Hotel nemá momentálně žádné volné termíny Napište prosím poptávku na náš e-mail info@asap-dovolena.cz, pokusíme se Vámi požadovaný pobyt zajistit.
LTweb