My Villa Eden 3*3*3*

Asap-Dovolená.cz - Itálie - Kalábrie - Tyrhénské moře

Poloha a popis hotelu My Villa Eden

Prázdninová residence leží na klidném a tichém místě s panoramatickým výhledem do okolí a na zátoku Torre Ruffa známou svými skalnatými útesy. Hotel My Villa Eden leží nedaleko letoviska Capo Vaticano a poblíž historického městečka Tropea. Nicoló Di Ricadi je vzdáleno 200 m, nejbližší restaurace, bary a nákupní možnosti 300 m. Letiště v Lamezia Terme je 70 km.

Popis

Hotelový areál se skládá se z 16 vilek rozmístěných v udržované zelené zahradě. Hotel svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a pěkný bazén pro dospělé s oddělenou částí pro děti (lehátka a slunečníky jsou u bazénu k dispozici zdarma).

Pláž

Pláž je 300 m od hotelu a má písčito-oblázkový vstup do moře. Lehátka a slunečníky zdarma.

Ubytování a služby hotelu My Villa Eden

Apartmány

Vkusně zařízené pokoje mají koupelnu se sprchou a WC, TV, vysoušeč vlasů, kuchyňku a balkon nebo terasu. Možnost zajistit dětskou postýlku (poplatek cca 5 EUR/den). Možnost ubytování ve studiích, která jsou klimatizovaná (1. 7.-31. 8.).

Stravování

Bez stravování.

Poznámky

UPOZORNĚNÍ: V době přípravy katalogu nebyla v letovisku San Nicoló Di Ricadi vybírána povinná pobytová taxa. Upozorňujeme však, že tato taxa může být místní autoritou zavedena během sezóny. Přibližná výše této taxy je v jiných letoviscích cca 1-2,5 EUR/osoba/den a je splatná na místě.

Internet

Hoteloví hosté mají k dispozici Wi-Fi připojení v areálu hotelu zdarma.

Sport a zábava

Zdarma si můžete zahrát stolné tenis přímo v areálu hotelu. Na pláži je nabídka vodních sportů (vodní lyže, windsurfing) a potápění za poplatek. Klienti si mohou zahrát také golf (golfové hřiště 20 km od hotelu).

Další informace:

www.myvillaeden.it

Poloha hotelu

Termíny zájezdů

Hotel nemá momentálně žádné volné termíny Napište prosím poptávku na náš e-mail info@asap-dovolena.cz, pokusíme se Vámi požadovaný pobyt zajistit.
LTweb