El Sitio 2*2*

Asap-Dovolená.cz - Kanárské ostrovy - El Hierro

Poloha a popis hotelu El Sitio

Malý útulný rodinný hotel najdete na severním pobřeží ostrova. Hotel nabízí ubytování v apartmánech s vlastním vařením. Hotel je obklopen vinicemi vesničky Frontera a je z něj nádherný výhled na oceán, horský masiv a oblast El Golfo. Tento rodinný hotel doporučujeme klientům, kteří vyhledávají klid a pohodu a chodí na pěší túry. Dle našeho názoru je nezbytné si při pobytu na tomto hotelu půjčit auto. Vzdálenost od letiště 18 km.

Popis

Rodinný hotel nabízí 7 zahradních apartmánů umístěných do malých domků. Celý komplex připomíná skanzen a byl postaven a zařízen s použitím přírodních materiálů (dřevo, cihly, terakotové dlaždice, místní kameny atd.). Střed tvoří 200 let starý dům s velkou společenskou místností a příjemnou vinárnou. Hostům je k dispozici hotelová recepce, restaurace, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, půjčovna automobilů, masáže (na objednání), různé kurzy (jóga, Tai Chi, malování), semináře a výlety.

Pláž

Moře je od hotelu vzdáleno 4 km, nejbližší pláž přibližně 20 km. Koupání v moři je možné v upravených přírodních bazénech vytvořených lávou. K těmto bazénům dojedete autem přibližně za 10 minut.

Ubytování a služby hotelu El Sitio

Hotel poskytuje ubytování v apartmánech, které jsou uzpůsobeny k samostatnému vařeni.

Apartmán - typ "A":

(cca 20 m2) Dvoulůžkový apartmán typu studia (Tacorón) ve stylu původní stavby z přírodního kamene, dřeva, cihel nebo pálené hlíny je zařízen v typickém kanárském stylu jednoduše a bez televize. Nabízí kuchyňský kout, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, koupelnu s WC, nemá výhled na moře.Maximální obsazenost 2 osoby a 1 dítě do 2 let.

Apartmán - typ "B", "C", "D":

Základní vybavení je vždy stejné jako u apartmánu typu A. K dispozici jsou další 3 typy apartmánů: typ B (Salmor, Echedo a Tior) má obývací pokoj a ložnici se 2 lůžky (spojené nebo oddělené, v závislosti na koncepci apartmánu) a koupelnu se sprchovým koutem, typ C (Guarazoca a Sabinosa) je prostornější a má třetí postel, typ D (Isora) má oddělenou ložnici a rozkládací pohovku v obývacím pokoji.Maximální obsazenost apartmán typ B - 2 osoby a 1 dítě do 2 let.Maximální obsazenost typ C a D - 3 osoby a 1 dítě do 2 let.

Stravování

vlastní

Internet

Bezplatné Wi-Fi připojení k internetu

Sport a zábava

Hotel nabízí masáže (na objednání), různé kurzy (jóga, Tai Chi, malování), semináře a výlety. Díky své poloze je hotel vhodný na pěší turistiku, horskou cyklistiku, létání na padáku a potápění. Různé obchody, restaurace a bary jsou v městečku Tigaday, vzdáleném přibližně 1 km od hotelu.

www.elsitio-elhierro.es

Poloha hotelu

Termíny zájezdů

Hotel nemá momentálně žádné volné termíny Napište prosím poptávku na náš e-mail info@asap-dovolena.cz, pokusíme se Vámi požadovaný pobyt zajistit.
LTweb