TBH Corbeta Lanzarote 3*3*3*

Asap-Dovolená.cz - Kanárské ostrovy - Lanzarote

Poloha a popis hotelu THB Corbeta Lanzarote

THB Corbeta Lanzarote je atraktivní hotelový komplex postavený v typickém kanárském stylu - jeho exteriéru dominuje palmová zahrada se sestavou lagunových bazénů, zatímco interiér má jednoduchý a praktický design. Ubytovaní klienti, především rodiny s dětmi, si jej oblíbily díky vynikající kuchyni, dětským animačním programům, zábavným večerním show a dobrým možnostem sportu i relaxace. Hotel Corbeta najdete v jižní části ostrova Lanzarote, zhruba 30 km od letiště, na okraji turistického střediska Playa Blanca poblíž pláže.

Popis

Moderní architektura THB Corbeta Lanzarote se vyznačuje především oblými tvary, vzdušností a elegancí. Součástí tohoto hotelového komplexu je nízká budova s kopulovitou střechou, několik jednoduše provedených bungalovů, udržovaná palmová zahrada, 5 lagunových bazénů (2 v zimě vyhřívané, 2 se slanou vodou; 4 pro dospělé, 1 dětský), sluneční terasa s lehátky, dětské hřiště, tenisový kurt, multifunkční sportovní hřiště a parkoviště. Hlavní budova disponuje prostornou vstupní halou s nonstop recepcí, počítačovým koutem, 2 restauracemi, barem, kavárnou, obchůdkem, půjčovnou aut i kol, klinikou, prádelnou, společenskou místností a klubem pro děti.

Pláž

Přibližně 1 km od hotelu se nachází pláž Dorada, jejíž povrch tvoří jemný světlý písek. Sem se lze dostat autobusem bez jakýchkoli poplatků.

Ve vzdálenosti 10ti km od hotelu se pak rozprostírá jedna z neoblíbenějších pláží ostrova – Playa de Papagayo.

Ubytování a služby hotelu THB Corbeta Lanzarote

V areálu je celkem 360 pokojů, z toho je 5 uzpůsobených pro tělesně postižené klienty.

Standardní pokoje mají rozlohu cca 30 m2 a kapacitu 4 osob (3 dospělí + 1 dítě, včetně batolat do 2 let). Dále jsou vybavené dvěma lůžky, telefonem, televizí se základními programy (satelitní za poplatek), pohovkou, ledničkou, placeným trezorem, terasou a vlastní koupelnou s WC i fénem.

Pokoj Deluxe je na rozdíl od předchozího pokoje o něco málo prostornější (31 m2), má navíc klimatizaci, kávovar, policemi oddělenou obývací část a na jeho terase jsou lehátka.

Junior Suite má stejnou kapacitu a podobné vybavení jako pokoj typu Delux. Liší se velikostí (33m2) a samostatným obývacím pokojem (od ložnice je dělen dveřmi).

Stravování

Zákazníci si mohou zakoupit polopenzi či program all inclusive. Každopádně jsou snídaně, obědy i večeře formou samoobsluhy a all inclusive program zahrnuje kromě plné penze i lehké občerstvení během dne a nápoje (nealkoholické, místní alkoholické) v době 10:30-23:00.

Internet

Celý komplex je pokrytý Wi-Fi sítí, přístup k ní je však (mimo prvních 30min.) zpoplatněný. Další možnost připojení k internetu je na počítačovém terminálu, který je též za poplatek.

Sport a zábava

Několikrát týdně se tu pořádají celodenní zábavné programy pro děti i dospělé. Milovníci aktivního odpočinku určitě ocení hotelovou posilovnu, tenisový kurt (za poplatek), víceúčelové hřiště (volejbal, basketbal), půjčovnu kol, ping pong, stolní fotbal, kulečník, mini golf, či šipky. Naopak klienti upřednostňující klid a odpočinek zde mohou využít sluneční terasu, nebo služby masáží. V okolí je pak množství obchodů (2x týdně trh v Marina Rubicon), turistických atrakcí a plážových sportů.

Další informace

www.thbhotels.com

Poloha hotelu

Termíny zájezdů

Hotel nemá momentálně žádné volné termíny Napište prosím poptávku na náš e-mail info@asap-dovolena.cz, pokusíme se Vámi požadovaný pobyt zajistit.
LTweb