Ibh Diamond 3*3*3*

Asap-Dovolená.cz - Kanárské ostrovy - Tenerife

Poloha a popis hotelu Ibh Diamond

Hotel s malebným výhledem na moře se nachází na pahorku na západním pobřeží ostrova nad městečkem Los Gigantes. Přístav a několik obchůdků najdete cca 500 m od apartmánů. Hotel leží 50 km od letiště.

Popis

Hotel má k dispozici recepci s omezeným provozem (od 7.00 do 23.00 hod.), výtah, sluneční terasu s krásným výhledem, bazén pro dospělé (v zimních měsících vyhřívaný), bazén pro děti, lehátka a slunečníky,bar u bazénu a malý obchod.

Pláž

Menší pláž s černým pískem je vzdálena přibližně 800 m.

Ubytování a služby hotelu Ibh Diamond

Hotel nabízí  celkem 30 apartmánů.

Apartmán s 1 dvoulůžkovou ložnicí (cca 40 m2) , která je oddělena od obývací části dveřmi. Do vybavení patří klimatizace, integrovaný kuchyňský kout (lednička, mikrovlnná trouba, toustovač, kávovar), rozkládací pohovka, televize se satelitními programy, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, trezor (k pronájmu), koupelna (sprchový kout s masážní sprchou) s WC a vysoušečem vlasů, balkon nebo terasa s výhledem na moře.Maximální obsazenost - 2 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let).

Apartmán se 2 ložnicemi (cca 60 m2) má základní vybavení stejné jako apartmán - 1 ložnice, navíc má druhou samostatnou dvoulůžkovou ložnici a kuchyň kompletně oddělenou od obývací části.Maximální obsazenost - 4 dospělé osoby a 1 dítě (včetně dětí do 2 let).

Stravování

Apartmány jsou uzpůsobeny k samostatnému vaření s možností dokoupení snídaní.

Internet

bezplatné Wi-Fi připojení ve veřejných prostorách

Sport a zábava

V hotelu je zdarma stolní tenis a kulečník na mince. Komplex zajišťuje službu pronájmu aut a jízdních kol.

Další informace

www.infinitybluehotels.com/web/IBHDiamond/63-the-hotel.php

Poloha hotelu

Termíny zájezdů

Hotel nemá momentálně žádné volné termíny Napište prosím poptávku na náš e-mail info@asap-dovolena.cz, pokusíme se Vámi požadovaný pobyt zajistit.
LTweb