Enotel Golf 4*4*4*4*

Asap-Dovolená.cz - Madeira - Madeira

Poloha a popis hotelu Enotel Golf

Malý příjemný hotel uprostřed zeleně zaručuje soukromí a dokonalé odreagování. Hotel Enotel Golf leží v malém útulném městečku Santo da Serra, obklopeném zelení a stejnojmenným golfovým hřištěm, vzdálený 25 minut od města Funchal a 10 minut od mezinárodního letiště. Možnost zaplavat si ve vnitřním vyhřívaném bazénu, zacvičit si v posilovně, jacuzzi, turecké lázně, tenisový kurt je vzdálen 300 m od hotelu. Hotel Enotel Golf zachovává velmi příjemnou atmosféru starých anglických klubových hotelů.

Pro milovníky golfu je vzdáleno 800 m od hotelu golfové hřiště SANTO DA SERRA, na které hotel svým hostům poskytuje 25 % slevu. Doporučujeme pro náročnou klientelu a pro páry.

Popis

Ve vstupní hale se nachází recepce se směnárnou, dále je k dispozici účelově vybavená restaurace, bar a privátní parkoviště.

Pláž

Hotel je od pláže vzdálený 1 km.

Ubytování a služby hotelu Enotel Golf 

Komfortně zařízené pokoje s koupelnou/WC, vysoušečem vlasů, klimatizací/topením, kabelovou TV, telefonem s přímou volbou a trezorem.

Stravování

Snídaně formou studeného a teplého bufetu.

Internet

Připojení k internetu.

Sport a zábava

Možnost zaplavat si ve vnitřním vyhřívaném bazénu, zacvičit si v posilovně, jacuzzi, turecké lázně, tenisový kurt je vzdálen 300 m od hotelu. Pro milovníky golfu je vzdáleno 800 m od hotelu golfové hřiště SANTO DA SERRA, na které hotel svým hostům poskytuje 25 % slevu.

www.enotel.com.br

Poloha hotelu

Termíny zájezdů

Hotel nemá momentálně žádné volné termíny Napište prosím poptávku na náš e-mail info@asap-dovolena.cz, pokusíme se Vámi požadovaný pobyt zajistit.
LTweb