Maroko - Kombinované pobyty

Kombinované pobyty

Poznejte během své dovolené dvě různá místa v Maroku, budete moci říct, že jste zemi opravdu poznali. Nabízíme kombinace Agadir - Marrakéš nebo Agadir Essaouira.   Zobrazit více

Katalog hotelů

Řazení hotelů:   abecedněod nejlevnějšíhodle kategorie

Agadir - Essaouira (Iberostar Founty Beach / Royal Moggador) 4*4*4*4*
Agadir - Essaouira (Iberostar Founty Beach / Royal Moggador)

8denní zájezd - 3 noclehy v hotelu v Essaouiře a 4 noclehy v hotelu v Agadiru Zvolte si netradiční způsob dovolené a poznejte během jednoho týdnedvě krásná a historicky velmi zajímavá města v Maroku. V Agadiru simůžete odpočinout ve 4* hotelu s lázněmi, či si užít krásnou pláž.V Essaouiře se pro změnu vydejte po ...

Agadir - Marakéš (Iberostar Founty Beach / Atlas Asni) 4*4*4*4*
Agadir - Marakéš (Iberostar Founty Beach / Atlas Asni)

8denní zájezd - 3 noclehy v hotelu v Marakéši a 4 noclehy v hotelu v Agadiru Poznejte během dovolené 2 kouzelná místa v Maroku. V kombinacích naleznete hotely, které vás jistě zaujmou a udělají vaši dovolenou nezapomenutelnou. Věříme, že vás pobyt v Agadiru na 4 noci i v Marakéši na 3 noci nadchnou a stejně jako ...

Atlas Amadil - Atlas Essaouira & Spa
Atlas Amadil - Atlas Essaouira & Spa

Kombinace pobytu v hotelu Atlas Amadil umístěného na pláži a hotelu Essaouira taktéž umístěného na pláži, ale ve vzdálenosti 170 km severně ve stejnojmenném letovisku. Ideální kombinace pro poznání této krásné exotické země.

Atlas Amadil - Le Caspien 4*4*4*4*
Atlas Amadil - Le Caspien

Kombinace pobytu na 8/11/12 dní ve velmi hezkém hotelu Atlas Amadil v letovisku Agadir a menšího hotelu Le Caspien umístěného v centru Marrakéše. Ideální volba pro odpočinkovou dovolenou v kombinaci s poznáním této krásné země.

Atlas Amadil - Magic Hotel Aqua Mirage
Atlas Amadil - Magic Hotel Aqua Mirage

Kombinace pobytu v plážovém hotelu Atlas Amadil v Agadiru a hotelu Magic Hotel Aqua Mirage s aquaparkem v Marrakéši.

Atlas Framissima Les Dunes - Magic Hotel Aqua Mirage
Atlas Framissima Les Dunes - Magic Hotel Aqua Mirage

Velmi dobrý hotel Atlas Framissima Les Dunes D'or v Agadiru a hotel Magic Hotel Aqua Mirage s krásným aquparkem v Marrakéši. Tuto kombinaci doporučujeme i náročným klientům a rodinám s dětmi. Délky pobytů a kombinace: 8 dní/7 nocí: 4 noci Agadir + 3 noci Marrakéš 11 dní/10 nocí: 7 nocí Agadir + 3 noci Marrakéš 12 ...

Atlas Royal - Atlas Essaouira & Spa
Atlas Royal - Atlas Essaouira & Spa

Kombinace luxusního hotelu Atlas Royal Hotel & Spa ležícího přímo na pláži v Agadiru a hotelu Atlas Essaouira & Spa vzdáleného 170 km, taktéž umístěného na krásné pláži s jemným pískem.

Atlas Royal - Magic Hotel Aqua Mirage
Atlas Royal - Magic Hotel Aqua Mirage

Pobytová kombinace krásným marockých hotelů - Atlas Royal Hotel & Spa, který se nachází v srdci letoviska Agadir a hotelu Magic Hotel Aqua Mirage umístěného na klidnějším místě nedaleko města Marrakéš.

Atlas Royal - Medina Gardens
Atlas Royal - Medina Gardens

Pobytový zájezd do Maroka s kombinací plážového pětihvězdičkového hotelu Atlas Royal v Agadiru a hotelu Medina Gardens ležícího s centru exotického Marakkéše. Pobyty jsou možné na 7, 10 a 11 dní.

Caribbean Village - Magic Hotel Aqua Mirage
Caribbean Village - Magic Hotel Aqua Mirage

Pobytová kombinace hotelu Caribbean Village El Pueblo Tamlelt v Agadiru a hotelu Magic Hotel Aqua Mirage nedaleko Marrakéše je velice dobrou kombinací pro klienty, kteří vyhledávají program all inclusive za dobrou cenu.

Framissima Les Dunes - Medina Gardens 4*4*4*4*
Framissima Les Dunes - Medina Gardens

Výborný kvalitní hotelový komplex Atlas Framissima Les Dunes D'or se nachází v centru letoviska Agadir v kombinaci s pobytem v hotelu Medina Gardens umístěného v centru Marrakéše.

LTweb