Atlas Royal - Atlas Essaouira & Spa

Asap-Dovolená.cz - Maroko - Kombinované pobyty

Poloha a popis hotelů Atlas Royal Hotel & Spa  a Atlas Essaouira & Spa

Kombinace luxusního hotelu Atlas Royal Hotel & Spa ležícího přímo na pláži v Agadiru a hotelu Atlas Essaouira & Spa vzdáleného 170 km, taktéž umístěného na krásné pláži s jemným pískem.


Délky pobytů a kombinace: 8 dní/7 nocí: 4 noci Agadir + 3 noci Essaouiře 11 dní/10 nocí: 7 nocí Agadir + 3 noci Essaouiře 12 dní/11 nocí: 7 nocí Agadir + 4 noci Essaouiře

Hotel Atlas Royal Hotel & Spa:Hotel se nachází v centru letoviska Agadir. Kavárny, restaurace, bary a obchůdky jsou vzdálené 200 m od hotelu. Letiště je vzdáleno 25 km.
Hotel Atlas Essaouira & Spa: Hotel s rodinnou atmosférou je umístěn hned vedle historické mediny Essaouiry a centrum města se nachází cca 200 m. Ve městě je široká škála nejen rybích restaurací, malebných obchůdků a různých barů, ale i idylických zákoutí. Letiště v Agadiru je vzdáleno 170 km.

Popis
Hotel Atlas Royal Hotel & Spa: Hotel s pohodovou a klidnou atmosférou nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, hlavní restauraci a dvě la carte restaurace, dva bary, kavárnu, nákupní galerii, konferenční prostory, společenskou místnost, kadeřnictví a diskotéku. V hotelu je venkovní bazén pro dospělé a bazén pro děti. K dispozicí je také vyhřívaný vnitřní bazén (za poplatek). Lehátka a slunečníky jsou u bazénů zdarma.
Hotel Atlas Essaouira & Spa: Budova hotelu je vystavěna v orientálním duchu a svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, tři restaurace a dva bary, nákupní galerii, konferenční prostory a kadeřnictví. V areálu hotelu je pěkný bazén s oddělenou částí pro děti. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma.

Pláž
Hotel Atlas Royal Hotel & Spa: Hotel leží přímo u široké písčité pláže s pozvolným vstupem do moře, od které jej dělí pouze pěší promenáda. Lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma.
Hotel Atlas Essaouira & Spa: Hotel leží přímo u široké pláže s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře, od které je oddělen pouze místním bulvárem. Na pláži je k dispozici barový servis a sprchy. Lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma.

Ubytování a služby hotelů Atlas Royal Hotel & Spa  a Atlas Essaouira & Spa


Hotel Atlas Royal & Spa:Moderně zařízené, prostorné, klimatizované pokoje (klimatizace v provozu od 1. 5.-31. 10.) mají koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, vysoušeč vlasů, telefon a SAT-TV. Každý pokoj má vlastní balkon nebo terasu. Na pokoji je k dispozici bezpečnostní schránka zdarma a minibar za poplatek. Hotel také nabízí ubytování v rodinných pokojích, které mají stejné vybavení jako pokoje standardní a jsou prostornější. Na vyžádání dětská postýlka zdarma. Hotel Atlas Essaouira & Spa: Vkusně zařízené klimatizované pokoje mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, fén, telefon a SAT-TV. Na pokoji je bezpečnostní schránka zdarma a minibar za poplatek. Na vyžádání možnost zajistit dětskou postýlku zdarma. Hotel také nabízí ubytování v prostornějších pokojích Deluxe.

Stravování
Hotel Atlas Royal Hotel & Spa: Polopenze formou bufetu nebo možnost All Inclusive.

ATLAS ROYAL HOTEL & SPA ALL INCLUSIVE: Snídaně (7.00-10.00), oběd (12.30-14.30) a večeře (19.00-22.00) formou bufetu. Pozdní kontinentální snídaně (10.30-12.00) a odpolední snack (15:30-17.00). Po předchozí rezervaci je možné 1x za pobyt povečeřet v italské a marocké la carte restauraci. Neomezené množství vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů (10.00-23.30).
Hotel Atlas Essaouira & Spa: Polopenze formou bufetu nebo možnost plné penze.

Internet
Hotel Atlas Royal Hotel & Spa:V hotelu je Wi-Fi připojení na recepci zdarma a na pokojích za poplatek. Hotel Atlas Essaouira & Spa: Wi-Fi připojení je na recepci a pokojích zdarma.

Sport a zábava
Hotel Atlas Royal Hotel & Spa:Hotel pro své hosty pořádá různé animační, večerní a sportovní zábavné programy. Pro děti je zde miniklub a dětské hřiště. Zdarma si můžete zahrát plážový volejbal, šipky, fotbal a stolní tenis. Za poplatek je kulečník, masáže, sauna, fitness a služby lázeňského centra. Na pláži nabídka vodních sportů za poplatek. Hotel Atlas Essaouira & Spa: Zdarma si můžete zahrát plážový volejbal, šipky, fotbal nebo si zacvičit ve fitness. Kulečník, masáže, sauna a služby lázeňského centra jsou za poplatek. Hotel je výborným výchozím bodem pro nákupy a gastronomické vyžití. Centrum městečka nabízí rozmanité obchůdky, mnoho restaurací, barů a marockých kavárniček. Celá tato oblast je vhodná pro milovníky windsurfingu.

www.hotelsatlas.com

www.atlas5stars.com  

Termíny zájezdů

Hotel nemá momentálně žádné volné termíny Napište prosím poptávku na náš e-mail info@asap-dovolena.cz, pokusíme se Vámi požadovaný pobyt zajistit.
LTweb