Mauricius - Rodrigues

Rodrigues

Tento vulkanický ostrov, 18 km dlouhý a 8 km široký, leží asi 600 km severovýchodně od Mauricia, se kterým tvoří republiku, a je součástí souostroví Maskarény. Pobřeží ostrova je lemováno bílými plážemi s bohatým podmořským životem, skálami a jeskyněmi, které obývají vzácné druhy ptactva. je obklopen 17 menšími ostrůvky, které jsou velmi oblíbeny mezi výletníky a potápěči. Většinu obyvatel ostrova tvoří Kreolové římskokatolického vyznání (98%) doplnění o muslimy a hinduisty.   Zobrazit více

Katalog hotelů

Řazení hotelů:   abecedněod nejlevnějšíhodle kategorie

Bakwa Lodge 3*+3*+3*+3*+
Bakwa Lodge

Exotický hotel, který se nachází na samotě v nádherné krajině obklopující tropické útesy a nedotčené pláže &zapomenutého& ostrova Rodrigues, který je jako stvořený pro romantické a mírně dobrodružné povahy. Hotel se nachází na jihovýchodním pobřeží ostrova u střediska Port Sud Est.

Le Tekoma Boutique Hotel 4*4*4*4*
Le Tekoma Boutique Hotel

Malý rodinný hotel je umístěný na krásné bílé pláži a může se pyšnit několika oceněními za kvalitu služeb. Nachází se na východním pobřeží ostrova v oblasti Anse Ally, cca 15min od hlavního města a 30min od letiště.

Pointe Venus Hotel & Spa 4*4*4*4*
Pointe Venus Hotel & Spa

Menší kvalitní hotel Pointe Venus Hotel & Spa se nachází na severovýchodním pobřeží ostrova. Je postaven v klasickém koloniálním stylu a nabízí 54 pokojů. Je umístěn v mírném svahu 100 metrů od nejbližší písečné pláže.

Cotton Bay Hotel 3*3*3*
Cotton Bay Hotel

Menší hotel umístěný na panenské pláži vhodný pro klidnou a relaxační dovolenou. Nachází na severovýchodním pobřeží ostrova v oblasti Pointe Coton, cca 40min jízdy od letiště a cca 25min jízdy od hlavního města.

Kombinace Rodrigues a Mauricius Blumarine Attitude 4* 4*4*4*4*
Kombinace Rodrigues a Mauricius Blumarine Attitude 4*

Kombinace pobytu na ostrově Mauricius - hotel Bluemarine Attitude 4* a na ostrově Rodrigues - hotel Tekoma Boutique 4*

Kombinace Rodrigues a Mauricius Blumarine 4* 4*4*4*4*
Kombinace Rodrigues a Mauricius Blumarine 4*

Pobyt na ostrově Mauricius v hotelu Bluemarine 4* a ostrově Rodrigues - hotel Bakwa Lodge 3+*

Kombinace Rodrigues a Mauricius Coin De Mire Attitude 3+* 3*3*3*
Kombinace Rodrigues a Mauricius Coin De Mire Attitude 3+*

Kombinace pobytů na ostrově Mauricius - hotel Coin De Mire Attitude 3* a pobytu na ostrově Rodriguez - hotel Bakwa Lodge 3+*.

Kombinace Rodrigues a Mauricius Coin De Mire 3+* 3*3*3*
Kombinace Rodrigues a Mauricius Coin De Mire 3+*

Kombinace pobytů na ostrovech Mauricius - hotel Coin De Mire 3+* a Rodrigues - hotel Tekoma Boutique 4*.

Mourouk Ebony Hotel 3*+3*+3*+3*+
Mourouk Ebony Hotel

Menší rodinný velmi pohodový hotel se nachází na jihovýchodním pobřeží ostrova v malé rybářské vesničce. Je obrácený směrem k laguně tyrkysové barvy, v pozadí je úchvatná kopcovitá krajina. Na letiště trvá cesta cca 30 minut, stejně tak do hlavního města.

LTweb