Německo - Bavorsko

Katalog hotelů

Řazení hotelů:   abecedněod nejlevnějšíhodle kategorie

Almberg Hotel Mitterdorf 3*3*3*
Almberg Hotel Mitterdorf

Pohodový hotel Almberg se nachází v krásném Bavorsku. Hotel je typicky vybaven a nabízí elegantní, ale i velmi účelné zařízení. Centrum města je vzdálené jen 10 m a skiareál Mitterdorf je vzdálen 120 m. Hotel je střední třídy a nabízí tak příjemné ubytování. Pobyt se hodí pro aktivní rodinnou dovolenou.

Hotel Blaue Gams (Ettal) 3*3*3*
Hotel Blaue Gams (Ettal)

Krásný alpský hotel postavený v klasickém bavorském stylu a s fantastickým výhledem na údolí Ettal. Centrum města cca 300 m, světoznámý Garmisch-Partenkirchen je vzdálený 15 km.

Mercure Hotel (Garmisch-Partenkirchen) 4*4*4*4*
Mercure Hotel (Garmisch-Partenkirchen)

Kvalitní čtyřhvězdičkový hotel se skládá ze tří sedmiposchoďových bloků celkem se 117 pokoji umístěných v centru města. Hotel mí kvalitní wellness s krytým bazénem a saunou. Hostům je k dispozici regionální karta s možností využití lokálních autobusů.centrum Partenkirchen cca 300 m, Vlakové nádraží cca 1,5 km.

Predigtstuhl Resort (St. Englmar) 3*3*3*
Predigtstuhl Resort (St. Englmar)

Hotelový resort se zaměřením na nejmenší návštěvníky. Velký nabídka aktivit a zábavy pro celou rodinu. resort je umístěn nad obcí St. Englmar (cca 900 m). Vleky, běžecké stopy, svah k sáňkování a lyžařské školy v blízkosti.

Resort Die Wutzschleife (Hillstett) 4*+4*+4*+4*+4*+
Resort Die Wutzschleife (Hillstett)

Romantický hotel s vyhlášenou kuchyní a skvělými službami. Je umístěn v klidné a slunné poloze, centrum města cca 3 km. Četné turistické stezky vedou přímo od hotelu. Jezero ke koupání v blízkosti (cca 400 m). Přímo u hotelu se nachází 18 jamkové golfové hřiště.

Sentido Zugspitze Berghotel Hammersbach (Grainau) 4*4*4*4*
Sentido Zugspitze Berghotel Hammersbach (Grainau)

Kvalitní hotel zařazený do prestižního řetězce Sentido se nachází na úpatí masívu Zugspitze. Jedinečný komplex s velmi dobrými službami pro relaxování a odpočinek. Zastávka Eibseebus a Zugspitzbahn u hotelu, centrum města cca 2 km.

Treff Alpenhotel Kronprinz (Berchtesgaden) 4*4*4*4*
Treff Alpenhotel Kronprinz (Berchtesgaden)

Stylový alpský hotel obklopený kouzelnou horskou krajinou v samém srdci Berchtesgadenu. Centrum města s nákupy a restauracemi je vzdálené 500 m. Lázně Watzmann Therme cca 2 km.

Waldspitze Hotel (Bayerisch Eisenstein) 3*3*3*
Waldspitze Hotel (Bayerisch Eisenstein)

Hotel umístěný za hranicemi s ČR v lyžařské oblasti Arber (Javor), která je vzdálená 5 km. Hotel má k dispozici krytý bazén zdarma, má příjemnou polohu v blízkosti lesa a běžecké stopy (cca 300 m).

LTweb