Bergers Sporthotel Saalbach 4*4*4*4*

Asap-Dovolená.cz - Rakousko - Salcbursko

Popis a poloha hotelu Bergers Sporthotel Saalbach
 

Komfortní čtyřhvězdičkový hotel se 60 pokoji umístěný přímo na pěší zóně v centru městečka Saalbach. Bergers Sporthotel Saalbach svým hostům poskytuje dostatečné soukromí, kde mohou využít rozsáhlou wellness nabídkou. Joker Card Saalbach Hinterglemm zdarma.

Přibližně 100 m od hotelu se nachází kabinová lanovka Schattberg Xpress a veřejné koupaliště Kapitán Hook leží cca 300 m.

Popis

Tradiční hotel Bergers Sporthotel Saalbachs disponuje 60 pokoji, lobby s barem, restaurací, jizbou, salónkem, kavárnou s terasou, výtah a dále také nabízí např. kosmetické studio.

Ubytování v hotelu Bergers Sporthotel Saalbach

Pokoje (A1A): jednolůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, fénem, telefonem, kosmetickým zrcátkem, kabel. TV, trezorem, chladničkou, některé pokoje s balkonem.
Pokoje (A2C): dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, vybavení jako A1A.
Rodinné pokoje (A2D): Juniorsuite pro 2-4 os. (cca 28 m2), dvoulůžková postel a 2 pohovky, opticky rozděleno s obývací částí, vana. Vybavení jako A1A.
Rodinné pokoje (A2E): pro 2-4 os. (cca 33 m2), obývací pokoj se 2 pohovkami a 1 ložnice, vybavení jako A2D.

Stravování

Formou polopenze: snídaně formou bufetu s koutkem zdravé výživy, k večeři výběr z menu o 3 chodech včetně salátového bufetu. 1x týdně italský bufet.

Internet

WiFi v celém hotelu zdarma.

Sport a zábava

taneční večery s živou hudbou.

Wellness

krytý bazén (10 x 5 m) s přístupem na louku s lehátky a slunečníky. Za poplatek: sauna, parní lázeň, solárium. Hotelové beauty studio s různými kosmetickými procedurami a masážemi.

Děti

maximální počet osob nesmí být překročen.

Další výhody

1x týdně túra s průvodcem (nutno rezervovat), 1 částečná masáž (20 min) od 7 nocí pobytu na pokoj. Během večeře (19.00-20.00) 1x 0,3 l piva (ne pšeničné), 0,125 l vína nebo 1x nealko nápoj jako jablečný džus, cola, fanta, minerální voda. Joker Card Saalbach Hinterglemm zdarma (platná v den příjezdu do 12 hodin v den odjezdu, závislá na počasí a otevíracích dobách zařízení) s řadou výhod a slev jako neomezené využití lanovky Saalbach Hinterglemm, denní využití lanovky v Leogangu, dobrodružná trasa Montelino-Kohlmais, adidas Freeridepark v Reiterkogel, sjezdové tratě X-line u Schattbergu, dobrodružný bazén Captain Hook, údolní vlak, 10 různých průvodců, minigolfové zařízení, turistický autobus v Saalbach-Hinterglemm, tenisové kurty. Sleva na lanový park SH, terénní vozidla v Glemmy Offroad parku, Krimmelské vodopády, termální lázně Bad Hofgastein, Schmittenhöhebahn Zell am See a mnoho dalšího. 

www.bergers-sporthotel.at/cz

Poloha hotelu

Termíny zájezdů

Hotel nemá momentálně žádné volné termíny Napište prosím poptávku na náš e-mail info@asap-dovolena.cz, pokusíme se Vámi požadovaný pobyt zajistit.
LTweb