Das Schütz Am Obertauern 4*4*4*4*

Asap-Dovolená.cz - Rakousko - Salcbursko

Poloha a popis hotelu Das Schütz Am Obertauern

Velmi kvalitní hotel Das Schütz je umístěný v lyžařském areálu s více než 100 km sjezdovek a 26 km volných tratí cross country. Pastelově zbarvená šestipodlažní budova je umístěna v mírném svahu. Rozkládá se v nadmořské výšce 1630 - 2313 m.n.m. Uspokojí i náročnou klientelu.

Hostům je k dispozici foyer a recepce. Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. Hosté mají k dispozici přístup k internetu, WiFi, restauraci, jídelnu, kavárnu, bar a konferenční místnost. Jsou zde i obchody. Hosté mohou zaparkovat v garáži (za poplatek) nebo na parkovišti (zdarma).

Popis

Hostům je k dispozici foyer a recepce. Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. Objekt má k dispozici přístup k internetu, WiFi, restauraci, jídelnu, kavárnu, bar a konferenční místnost. Jsou zde i obchody. Hosté mohou zaparkovat v garáži (za poplatek) nebo na parkovišti (zdarma).

Ubytování

Hotel Das Schütz nabízí pokoje s balkonem B2A o rozloze 24 m s výhledem na severní stranu a pokoje B2B o rozloze 35 m až pro 4 osoby s výhledem na jižní stranu. Součástí pokoje je rozkládácí pohovka.
Dále je možné vyžádat suity a rodinné pokoje s rozkládací pohovkou. Pokoje standartně mají trezor, telefon, televizi LCD a připojení k Wifi. Pro hosty je připravena domácí obuv. V koupelně je sprchový kout, vysoušeč vlasů, kosmetické zrcátko a župan.

Stravování

Polopenze - bufet s bohatým výběrem salátů i bio potravin. Hotel má vlastní velmi dobře zásobenou vinotéku.

Internet

Wifi zdarma.

Sport a zábava

Objekt má krytý bazén. Hosté mohou využít i terasu s přímým sluncem, lehátka a slunečníky. Pokud jde o volnočasové aktivity, objekt nabízí vedle fitness studia, stolního tenisu, šipek, sauny a parní lázně za poplatek i masáže.

www.hotel-schuetz.at

Poloha hotelu

Termíny zájezdů

Hotel nemá momentálně žádné volné termíny Napište prosím poptávku na náš e-mail info@asap-dovolena.cz, pokusíme se Vámi požadovaný pobyt zajistit.
LTweb