Gasthof Forellenhof-Hammerwirt Radstat 3*3*3*

Asap-Dovolená.cz - Rakousko - Salcbursko

Poloha a popis hotelu Forellenhof-Hammerwirt

Hotel je umístěný v nádherném horském prostředí Vysokých Taur, které je ideální pro zimní i letní turistiku. Hotel Forellenhog disponuje hezkým bazénem a v ceně je k některým pokojům letní karta Salzburgerland Card. Pro rodiny s dětmi je u hotelu mini zoo. 5 km od historického města Radstadt - doporučujeme navštívit. Turistický autobus staví u hotelu.

Popis

25 pokojů, jizba, restaurace, kavárna na terase. Zahrada s bazénem (8,5 x 4,5 m) od června do konce srpna se zastřešením (teplá voda), louka s lehátky a slunečníky.

Ubytování a služby hotelu Forellenhof-Hammerwirt

Pokoje (A1A/B1A): jednolůžkové pokoje bez možnosti přistýlky.
Pokoje (A2A/B2A): dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, kabel. TV, některé pokoje s balkonem.
Rodinné pokoje (A2B/B2B): dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, vybavení jako A2A.

Stravování

Polopenze: snídaně formou bufetových stolů, k večeři výběr z menu o 3 chodech se salátovým bufetem, 1x týdně večer s grilováním (dle počasí).

Internet

WiFi v celém hotelu zdarma.

Sport a zábava

Stolní tenis. Za poplatek: horská kola k zapůjčení včetně helmy (cca 7 EUR/den).

Wellness

Za poplatek: 2 sauny, infrakabina a parní lázeň (1x týdně ve středu večer zdarma).

Děti

Hřiště s atrakcemi, herna, minizoo.

Další výhody

U pokojů B Salzburgerland Card zdarma (cca 200 různých služeb). Při pobytu od 7 do 11 nocí 6 denní karta, od 12 nocí 12 denní karta. Řada výhod a slev: vstupné na různé hrady a zámky, muzea, lanovky, vlaky, autobusy, aj. Salzburgerland Card u pokojů typu A za poplatek, platba na místě. Sleva na povolenky k rybolovu. Karta na turistický autobus mezi městy Mauterndorf a Filzmoos cca 1 EUR den/os, červen-září.

http://www.hammerwirt-forellenhof.at/

Poloha hotelu

Termíny zájezdů

Hotel nemá momentálně žádné volné termíny Napište prosím poptávku na náš e-mail info@asap-dovolena.cz, pokusíme se Vámi požadovaný pobyt zajistit.
LTweb