Ionian Princess 4*4*4*4*

Asap-Dovolená.cz - Řecko - Korfu

Poloha a popis hotelu Ionian Princess

Hotel Ionian Princess se nachází v nejsevernějším letovisku ostrova Korfu, pouhých cca 150 m od krásné 7 km dlouhé písčito-oblázkové pláže. Program all inclusive. Dětský klub. Široká nabídka sportovního vyžití. Centrum letoviska Achavari je 200 m od hotelu. Letiště je vzdáleno 38 km.

Popis

Hotelový komplex se skládá z hlavní budovy a několika vedlejších budov. Naleznete zde vstupní halu s recepcí, lobby s posezením a internetovým koutkem (za poplatek), klimatizovanou restauraci s nekuřáckým prostorem, společenskou místnost se sat. TV. V rozlehlé zahradě s palmami a exotickými rostlinami jsou umístěny 2 bazény a bar.

Pro děti: dětské hřiště, dětský bazén, mini club pro děti od 4-12 let. Dětská postýlka (na vyžádání).

Pláž

Dlouhá písčito-oblázková pláž se nachází cca 150 m od hotelu. Jedná se o jednu z nejkrásnějším pláží na ostrově Korfu s oceněním Modré vlajky. Vodní sporty na pláži (za poplatek). Lehátka a slunečníky (za poplatek).

Ubytování a služby hotelu Ionian Princess

Pokoje jsou vybaveny fénem, klimatizací (za poplatek), malou chladničkou, trezorem (za poplatek), telefonem, SAT TV, koupelnou s vanou nebo sprchou a WC, balkonem nebo terasou. Dětská postýlka (na vyžádání).

Stravování

All inclusive. Hlavní restaurace: Snídaně 08:00 - 10:30 (bufet) Oběd: 12:30 - 14:30 (lehký bufet) Večeře: 19:00 - 21:30 (bufet) Bar u bazénu: Svačina: 16:00 - 17:00 (sušenky, toasty, káva) All inclusive nápoje: hlavní bar 18:00 - 23:00 bar u bazénu: 10:00 - 18:00 - post mix nealkoholické nápoje a džusy, voda, víno místní výroby, točené pivo, lihoviny místní výroby (ouzo, raki, tsipouro, liqueur vodka, gin, rum, brandy), káva, čaj atd. Složení programu all inclusive je orientační. Změna složení i časů all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.

Internet

Internetový koutek za poplatek

Sport a zábava

Volejbal, stolní tenis, tenisové a fotbalové hřiště s umělým osvětlením (za poplatek). V hotelu také probíhá animační program, a to v amfiteátru (6x týdně), řecký večer (1x týdně). Dále také sporty v bazénu jako vodní basketbal či vodní polo.

Poloha hotelu

Termíny zájezdů

Hotel nemá momentálně žádné volné termíny Napište prosím poptávku na náš e-mail info@asap-dovolena.cz, pokusíme se Vámi požadovaný pobyt zajistit.
LTweb