Litharia Apartments (Benitses) 3*3*3*

Asap-Dovolená.cz - Řecko - Korfu

Poloha a popis apartmánů Litharia Apartmets

Litharia Apartments se nachází v klidné lokalitě, nedaleko letoviska Benitses. Do letoviska je možné využití místní autobusové dopravy ze zastávky, která je hned před budovou na hlavní silnici. Oblázková pláž se nachází pouze přes místní komunikaci. V centru letoviska naleznete malý přístav, tradiční taverny a obchody se suvenýry (cca 1 km). Mezinárodní letiště je vzdáleno 10 km, a hlavní město Kerkyra je vzdáleno 12 km, kam se lze také dopravit místní autobusovou dopravou. Nedaleko se také nachází slavný palác Achillion (cca 1 km). Vhodné pro všechny věkové kategorie.

Popis:

Pro hosty je zde 24 hodinová recepce, úschovna zavazadel, venkovní bazén s lehátky a slunečníky zdarma, opalovací terasa, Wi-fi připojení zdarma, parkoviště

Pláž:

Oblázková pláž s kameny je pouze přes místní komunikaci. Pro děti doporučujeme boty do vody.

Ubytování a služby apartmánů Litharia

K dispozici jsou různé typy pokojů:
studio pro 2 - 3 osoby, apartmán pro 2 - 4 osoby, apartmán pro 4 - 6 osoby.  
Studia a apartmány jsou vybaveny: vlastní sociální zařízení, sprchový kout, malý kuchyňský kout, mini lednička, klimatizace (za poplatek), balkon nebo terasa.
Apartmány pro 4 - 6 osob mají 2 místnosti.

Stravování:

Snídaně

Internet:

Wifi připojení ve společných prostorách zdarma

Sport a zábava:

Bazén, možnosti zábavy v centru letoviska

Poloha hotelu

Termíny zájezdů

Hotel nemá momentálně žádné volné termíny Napište prosím poptávku na náš e-mail info@asap-dovolena.cz, pokusíme se Vámi požadovaný pobyt zajistit.
LTweb