Marios (Sidari)

Asap-Dovolená.cz - Řecko - Korfu

Poloha a popis hotelu Marios

Velmi oblíbená a žádaná studia Marios s příjemnou rodinnou přátelskou atmosférou se nacházejí na okraji letoviska Sidari, v klidném prostředí. Majitel studií se maximálně snaží, aby se zde klienti cítili spokojeně. Uzavřený areál se studii se skládá ze dvou budov v ostrovním stylu, které jsou obklopeny krásně udržovanou, v noci osvícenou zahradou, plnou květin a stromů. Je zde možnost příjemného posezení ve stínu vzrostlých stromů i poležení v houpacích sítích. Po domluvě s majitelem se dá na zahradě grilovat. Studia se nacházejí cca 400 m od živého centra letoviska Sidari s restauracemi, bary, tavernami, různými obchody a jinými možnostmi denní a noční zábavy. Nejbližší obchod je cca 50 m, 2 velké supermarkety jsou cca 250 m, ve stejné vzdálenosti je čerpací stanice Elin. Doporučujeme procházku (cca 60-80minut) přes vesničku Peroulades k pláži Logas, odkud sedají pozorovat úžasné západy slunce nebo nejsevernější výběžek ostrova Cape Drastis - dá se podniknout i na kole (v Sidari kola půjčují za cca 8 EUR/den). Nejbližší zastávka autobusu je cca 250 m od studií (jízdné do hlavního města vychází na cca 3,40 EUR/cesta, lze cestovat též přes Rodu a Acharavi do malebného Kassiopi (doporučujeme) nebo do vesnic směrem severozápadním - Peroulades, Agios Stafanos a Avliotes). Dovolená vhodná pro všechny věkové generace.

Popis:

Klienti, kteří si předem zakoupí stravu formou polopenze v hotelu Sidari Water Park (www.sidariwaterpark.com), mohou zdarma využívat zdejší služby - wifi (zdarma), skluzavky a bazény (2 dětské bazény a 3 dětské skluzavky, 3 bazény pro dospělé a 3 skluzavky), slunečníky a lehátka u bazénů, dětské hřiště, stejně tak hotelové služby (salónek s TV se satelitním příjmem a velkou obrazovkou, internetový koutek (za poplatek cca 5 EUR/hodina), videohry a kulečník (za poplatek cca2 EUR/hra), různé dětské hry (za poplatky cca 0,50 EUR/hra). Dále se mohou připojit k zábavním a společenským programům (řecký večírek, obvykle každé úterý, za poplatek cca 14 EUR/děti cca 10 EUR, hotel nabízí bufet s řeckými specialitami a vystoupení tanečníků), bingo, kvízy, karaoke,show, živá hudba, soutěže). Klienti obdrží pásku na zápěstí s označením, že mohou tyto služby čerpat. Pro ostatní je vstup do zdejšího vodního parku za poplatek (zvýhodněné na cca 10 EUR/pobyt nebo jednorázové cca 5 EUR/den, děti cca 2,50 EUR/den (2-13 let nebo za konzumaci na den přibližně v této hodnotě).
Wifi v areálu studií zdarma (někdy slabší připojení).

Pláž:

Nejbližší písečná pláž je vzdálena cca 470 m, přes silnici. Další pěkné písečné pláže se nacházejí se vzdálenosti cca 1 km a velmi vyhledávaný kanál D`Amourje cca 1,5 km.

Ubytování a služby studií Marios

Celkově je zde 12 studií (1-, 2lůžková, 2lůžková s možností jedné přistýlky, studia s 2 přistýlkami- pouze pro velmi malé děti kvůli velmi omezenému prostoru na pokoji).
Všechna studia jsou vybavena koupelnou se sprchových koutem, WC, klimatizací, fénem, TV se satelitním příjmem, odděleným kuchyňským koutem se základním jednoduchým vybavením, elektrickým vařičem, chladničkou, trezorem, balkónem nebo teráskou s malým stolkem a křesílky s výhledem do zahrady a vnitrozemí.
Studia pro rodiny (až 4 osoby) mají 2 přistýlky, nacházejí se v přízemí v jednopodlažní přilehlé budově, je zde terasa s výhledem do zahrady
Ubytování ve studiu pro 1 osobu je pouze na vyžádání.
Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Stravování:

Vlastní s možností vaření. Předem je možné zakoupit si snídaně, večeře nebo celou polopenzi v sousedním hotelu Sidari Water Park, cca 100 m. Snídaně - bufet, večeře - servírované menu (extra pro dospělé a pro děti). Dětské jídlo tvoří 2 chody - hlavní jídlo (výběr z jídelního lístku) a dezert. Pro dospělé se nabídka skládá z 3 chodů - z předkrmů, hlavního jídla (řecká tradiční kuchyně nebo masa na grilu nebo ryby nebo těstoviny nebo omelety, pizzy apod.) a dezertu (zákusky nebo ovocný salát nebo zmrzlina). Předkrmy a hlavní jídlo jsou s výběrem z jídelního lístku (k dispozici též v češtině). Snídaně se podávají od 08:00-10:00 hodin a večeře od 19:00-21:00 hodin. V den, kdy jev Sidari Water Park řecký večírek je čerpání večeře v rámci přeplaceného stravování přehozeno s obědem (13:00-15:00).

Internet:

Wifi v areálu studií zdarma

Sport a zábava:

Slunečníky a lehátka v zahradě zdarma (omezený počet), dětský koutek s houpačkami. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek (cca 4-10EUR/set/den- dle sezóny, na pláži je spousta barů, kde nabízí zdarma lehátka a slunečníky, v případě konzumace - nápoje/občerstvení do této hodnoty). Vodní sporty na pláži v letovisku za poplatek, crazy Ufo a crazy squab, fly fish, ringo, vodní lyžování, skimmers,šlapadla, kánoe, double kánoe

www.marioscorfu.jimdo.com

Poloha hotelu

Termíny zájezdů

Hotel nemá momentálně žádné volné termíny Napište prosím poptávku na náš e-mail info@asap-dovolena.cz, pokusíme se Vámi požadovaný pobyt zajistit.
LTweb