Spiridoula Villa Clever 3*3*3*

Asap-Dovolená.cz - Řecko - Korfu

Poloha a popis Spiridoula Villa Clever

Typicky řecké ubytování Villa Spiridoula se nachází mezi krásnou vzrostlou zelení, pouhých 20 m od pláže. Příjemné prostředí přirozené zeleně krásně doplňuje typický řecký mlýn.Toto ubytování spadá do programu CLEVER, protože umožňují využít "chytré" kombinace levného ubytování a servisu formou programu all inclusive v hotelu Summertime 3*. Centrum letoviska je vzdáleno asi 10 min. chůze, je zde řada taveren, obchůdků a klubů. Villa Spiridoula nemá žádné ohodnocení co se týče hvězd, 3* patří k hotelu Summertime. Klienti bez stravy nemohou prostory hotelu Summertime využívat. Letiště se nachází cca 30 km od letoviska.

Popis

Villa Spiridoula se nachází v krásné zeleni. Vila má vlastní zahradu, kterou můžete využít pro relax a kochat se krásným výhledem na moře. Parkoviště k dispozici.

Pláž 

Vila se nachází pouhých 20 m od nejbližší a jedné z nejhezčích pláží v Sidari.

Ubytování a služby Spiridoula Villa Clever

Jednoduchá studia jsou účelně vybavena kuchyňským koutem, koupelnou s WC, balkonem/terasou. Většina studiií má výhled na moře (závisí na výšce zeleně před vilou). Jedno studio se nachází v areálu, ale vedle samotné villy.

Stravování

Stravování probíhá formou all inclusive v hotelu Summertime***, který je vzdálen cca 350 m od vašeho ubytování. Snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou bufetu. 08:00 - 10:00 snídaně 12:30 - 14:00 oběd 14:30 - 18:30 odpolední snack (sušenky či zákusky) 19:00 - 21:00 večeře 10:00 - 23:00 bar (nealko nápoje, džus, voda, káva, čaj, horká čokoláda, bílé víno, červené víno, pivo, ouzo, brandy, gin, rum, vodka), zmrzlina Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby jsou v rámci all inclusive. Změna složení i časů all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu. Možnost pobytu BEZ STRAVY.

Sport a zábava

Vodní sporty na hlavní pláži v Sidari (za poplatek).

Animační program v českém jazyce pro dospělé (2 x týdně) v hotelu Summertime***: sportovní aktivity (vodní i suchozemské sporty) zábavná představení a show po večeři karaoke obsahující také české písně české noviny a časopisy (pravidelná aktualizace) ve veřejné části hotelu Animační program s českým animátorem pro děti (2 x týdně) v hotelu Summertime***: tvůrčí aktivity a hry v prostorách areálu hotelu vodní sporty v bazénu zábavná show pro děti ve večerních hodinách veškeré nutné vybavení (židle pro děti v restauracích, strava vhodná pro děti, dětské hřiště, atd.)

Pro děti

Pro děti je připraven 2 x týdně club light v hotelu Summertime***. Dětské brouzdaliště a dětský koutek se také nachází v hotelu Summertime.

Poloha hotelu

Termíny zájezdů

Hotel nemá momentálně žádné volné termíny Napište prosím poptávku na náš e-mail info@asap-dovolena.cz, pokusíme se Vámi požadovaný pobyt zajistit.
LTweb