Thea Kassiopi 2*+2*+2*+

Asap-Dovolená.cz - Řecko - Korfu

Poloha a popis hotelu Thea Kassiopi

Vila Thea Kassiopi s několika apartmány nabízí kouzelný panoramatický výhled na moře a městečko Kassiopi. Je umístěna na svahu nad příjezdovou komunikací a oblázkovou pláží Kalamionas. Na další pláže a k přístavu Kassiopi dojdete cestou podél pobřeží. Do centra Kassiopi je to zhruba 200 m a k přístavu cca 580 m. Máte-li rádi procházky, výhledy na moře a středomořskou zeleň bude pro vás vila Thea vhodnou volbou.    

Pláž

Oblázková pláž s možností pronájmu lehátek a slunečníků je ve vzdálenosti cca 120 m. Na pláž se dostanete, sejdete-li po asi 54 schodech a po svahu, a dále pokračujete asi 80 m po silnici. Pěšky dojdete i na další atraktivní, převážně oblázkové pláže, kterých je v okolí několik.

Ubytování a služby hotelu Thea Kassiopi

Apartmány jsou v prvním a druhém patře, a mají balkón s krásným výhledem na moře. Všechny mají jednu ložnici se dvěma lůžky a obytnou kuchyň s dalšími dvěma lůžky (každé lůžko v obývací kuchyni je široké 79 cm). Apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), TV, sejfem a klimatizací (za příplatek).

Stravování

V ceně zájezdu není zahrnuto stravování.

Internet

V domě je WiFi připojení.

Děti

Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma).

Poloha hotelu

Termíny zájezdů

Hotel nemá momentálně žádné volné termíny Napište prosím poptávku na náš e-mail info@asap-dovolena.cz, pokusíme se Vámi požadovaný pobyt zajistit.
LTweb