Aspres Votsalakia 2*+2*+2*+

Asap-Dovolená.cz - Řecko - Samos

Poloha a popis hotelu Aspres Votsalakia

Pohodlné apartmány Aspres Votsalakia, nabízejí svým návštěvníkům užasně pohodovou atmosféru řecké dovolené se vším co k ní patří.. Nacházejí se v klidné části střediska Votsalakia, cca 500 m od centra. V blízkém okolí jsou nákupní možnosti, spousta taveren, restaurací a kaváren, stejně tak jako minimarketů. Vhodné i pro rodiny s dětmi.

Popis

Komplex 32 studií a apartmá v několika budovách. Bazén, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, bar / snack bar u bazénu.

Pláž

Pláž s hrubým pískem a oblázky a pozvolným vstupem do moře cca 250 m, lehátka a slunečníky za poplatek.

Ubytování a služby hotelu Aspres Votsalakia

ST: koupelna/WC, obývací místnost kombinovaná s ložnicí, individuální klimatizace za poplatek, trezor za poplatek, kuchyňský kout se základním vybavením, balkon nebo terasa. MZ: viz ST, v patře ložnice (není oddělena dveřmi).

Maximální obsazenost:

Studio (ST): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý Mezonet (MZ): 4 dospělí / 3 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí Dítě do 12 let.

Stravování

Bez stravy. Snídaně.

Sport a zábava

Za poplatek: vodní sporty na pláži. Možnosti společenského vyžití v centru střediska Votsalakia.

Děti

Dětská postýlka za poplatek (na vyžádání).

Poloha hotelu

Termíny zájezdů

Hotel nemá momentálně žádné volné termíny Napište prosím poptávku na náš e-mail info@asap-dovolena.cz, pokusíme se Vámi požadovaný pobyt zajistit.
LTweb