Athena (Kokkari) 2*2*

Asap-Dovolená.cz - Řecko - Samos

Kapacita:

Hotel **

Poloha:

Velmi příjemný jednopodlažní hotel s rodinnou atmosférou, obklopený banánovníky, oleandry a dalšími keři a rostlinami, se nachází v centru známého a velmi oblíbeného letoviska Kokkari. Autobusová zastávka je nedaleko od hotelu, stejně tak minimarkety, další nákupní možnosti, bary a restaurace. V letovisku nechybí dále kavárny, internetové kavárny, kluby, stánky s rychlým občerstvením, obchody s ovocem, zeleninou, potravinami i suvenýry. Některé kavárničky v centru a taverny u moře nabízí pro své hosty wifi zdarma. Doporučujeme navštívit zdejší kostel Sv. Mikuláše (Agios Nikolaos), který je největší na ostrově, třetí největší v Egejském moři a šestý největší v Řecku.

Pláž:

Pěkná oblázková pláž je jen cca 20 m, přes cestu

Kapacita:

Celková kapacita hotelu, který tvoří celkem 3 budovy, je 43 prostorných pokojů (2lůžkové s možností jedné přistýlky a pokoje pro rodiny až pro 4 osoby s přistýlkami pro děti). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, fénem, TV se satelitním příjmem a hudebními kanály, balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí, na hory, na bazén nebo okolí. Klimatizace za poplatek (cca 5EUR/den), trezor na pokoji za poplatek (cca 10EUR/pobyt), chladnička za poplatek (cca 15EUR/pobyt). Ubytování pro jednu osobu je možné v pokoji s neobsazeným lůžkem. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby:

Recepce (od 07:00-22:00), salónek s TV se satelitním příjmem, vnitřní restaurace s venkovním posezením. Malá, pěkně udržovaná zahrádka, parkoviště. Wifi v prostoru recepce, na pokojích a u bazénu zdarma.

Stravování:

Typ stravy: snídaně - formou kontinentálního bufetu

Sport a zábava:

Bazén s terasou, odkud jsou pěkné výhledy do okolí, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, na pláži za poplatek. Vodní sporty za poplatek (www.samoswindsurfing.gr).

Hlavní výhody vybrané kapacity:

příjemné prostředí, dobrá poloha, hotel má velmi dobré recenze na internetu (doporučován turisty z celého světa).

www.hotelathena-samos.gr

Popis letoviska:

Na severním pobřeží, přibližně deset kilometrů do města Samos, se nachází půvabné středisko Kokkari, mnohými označované za nejhezčí a nejútulnější na ostrově. Jméno dostalo podle druhu cibule, která se tu pěstuje. Zdejší oblázková pláž je cca 2,5 km dlouhá a prakticky celou lemují menší hotýlky, taverny a restaurace. Za nimi se nachází komunikace, kterou však využívají jen místní obyvatelé a návštěvníci - kolem Kokkari je totiž postaven silniční obchvat. Dále je zde množství obchůdků, barů, diskoték, půjčoven, stánků s občerstvením a podobně. Zdejší uličky jsou úzké, takže značnáčást z nich je jednosměrná. Pokud byste chtěli vyzkoušet i jiné pláže, po cca třech kilometrech dojdete na Lemonakii nebo Tsamadou. Pokud se rádi koupete bez plavek, zastavte se hned na první pláži za letoviskem, kde jsou nudisté tolerováni. Z letoviska se lze velmi pohodlně dostat linkovým autobusem do hlavního města, nebo na západě ležícího střediska Karlovassi s množstvím obchodů. Doporučujeme půjčit si alespoň na jeden den motorku nebo auto a vydat se do hor vypínajících se hned za Kokkari. Vesničky Vourliotes nebo Manolates usazené ve svazích kopců vás okouzlí. Pláž: písčito-oblázková Vzdálenost od letiště: cca 22 km. Vzdálenost od správního střediska: cca 10 km Orientační doba transferu z letiště: cca 50 minut Hodnocení letoviska: vhodné pro všechny generace

Poloha hotelu

Termíny zájezdů

Hotel nemá momentálně žádné volné termíny Napište prosím poptávku na náš e-mail info@asap-dovolena.cz, pokusíme se Vámi požadovaný pobyt zajistit.
LTweb