Blue Waves (Laganas) 2*2*

Asap-Dovolená.cz - Řecko - Zakynthos

Poloha a popis hotelu Blue Waves
 

Hotel Blue Waves se nachází na klidném místě v letovisku Laganas. Nejbližší restaurace, bary a obchůdky jsou v okolí hotelu. Autobusová zastávka zajišťující spojení do hlavního města vzdáleného 7 km je 300 m od hotelu. Letiště je 4 km. Hotel Blue Waves se skládá z dvoupodlažní hlavní budovy a několika vedlejších budov. Hotel nabízí recepci, bezpečnostní schránky (za poplatek 10 EUR/týden) a směnárnu.

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře (lehátka a slunečníky za poplatek cca 6 EUR/den) je cca 50 m od hotelu a je oddělena promenádou. Na pláži jsou z důvodu výskytu želv zakázány vodní sporty.

Ubytování a služby hotelu Blue Waves

Studia

Klimatizovaná studia (klimatizace za poplatek cca 6 EUR/den) mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, fén, telefon, TV, miniledničku (za poplatek cca 10 EUR/týden), kuchyňský koutek a balkon nebo terasu. Na vyžádání možnost poskytnout dětskou postýlku (za poplatek cca 21 EUR/týden).

Stravování

Bez stravování.

Internet

V hotelovém lobby a na pokojích je k dispozici Wi-Fi připojení.

Sport a zábava

Na hotelové recepci si můžete domluvit pronájem auta, motocyklu či lodi. Na pláži možnost využít nabídky potápěčského centra (za poplatek). Z letoviska Laganas se můžete vypravit na výlet do hlavního města Zakynthos místním autobusem, který jezdí několikrát denně. Naleznete zde také nespočet taverniček a barů, které lákají k ochutnávce některého z místních pokrmů.

Poloha hotelu

Termíny zájezdů

Hotel nemá momentálně žádné volné termíny Napište prosím poptávku na náš e-mail info@asap-dovolena.cz, pokusíme se Vámi požadovaný pobyt zajistit.
LTweb