Severní Kypr - Poznávací zájezdy

Katalog hotelů

Řazení hotelů:   abecedněod nejlevnějšíhodle kategorie

Cesta Za Perlami Kypru
Cesta Za Perlami Kypru

Program: 1. den: dle letového řádu odlet z Prahy do Ercanu (s mezipřistáním v Antalyii nebo Istanbulu). Transfer z letiště do hotelu v oblasti Kyrenie, individuální volno, nocleh. 2. den: po snídani odjezd na prohlídku opatství Bellapais, kde se v krásných zahradách nacházejí dochované ruiny původního sídla ...

Kyperskou Historií a Přírodou Na Kole
Kyperskou Historií a Přírodou Na Kole

Vydejte se s námi na nezapomenutelnou dovolenou, kterou strávíme jízdou na kolech na Kypru. Na kolech se podíváme do nejznámějších i zcela odlehlých a turismem nepoznamenaných koutů ostrova. Kromě byzantských památek se vydáme také do okouzlující přírody.

Mozaika s Afroditou 4*4*4*4*
Mozaika s Afroditou

Odpočinek v Kyrenii, Dvě tváře ostrova - řecká a turecká, Larnaka a Palmová promenáda, Pafos - slavné mozaiky (seznam UNESCO), Afroditina skála, Nikósie - jediné rozdělené hlavní město, pohoří Troodos, klášter Kykkos - místo zázraků, Kyrenia a modrá zátoka, hrad sv. Hilariona - jako z pohádky Walta Disneyho ...

Pobytový Zájezd S Poznáváním 50+
Pobytový Zájezd S Poznáváním 50+

Zažijte s námi nezapomenutelný zážitek z Kypru. Společně navštívíme historické památky Famagusty a romantickou Kyrenii, kde naleznete mnoho kaváren a restaurací. Zájezd je určený pro osoby 50+ a je ideální pro klienty, kteří hledají all inclusive služby.

To nejlepší z Kypru + Nejkrásnější Pláže S Koupáním (letecky z Prahy) 3*3*3*
To nejlepší z Kypru + Nejkrásnější Pláže S Koupáním (letecky z Prahy)

Poleťte s námi poznat nádhernou kyperskou architekturu, památky a ochutnat zdejší gastronomii a víno. Odpočinete si na krásných plážích, na kterých se z mořské pěny zrodila bohyně krásy Afrodita. Vychutnáte si typickou místní atmosféru v Nikósii, navštívíte ,,město duchů" Famagusta a zrelaxujete na kouzelných ...

To Nejlepší Ze Severního Kypru
To Nejlepší Ze Severního Kypru

Navštivte s námi překrásný Severní Kypr, kde jsme si pro Vás připravili 8denní poznávací program. Společně se vydáme do Güzelyurt, což je nejzelenější část, kde se proplétají tradice, kultura i historie. Dále městečko Kyrenia, které má malebný přístav a mnoho historických památek.

Pěší Túry Kyperskou Historií a Přírodou
Pěší Túry Kyperskou Historií a Přírodou

Poznejte s námi krásy kyperské přírody a bohatou historii během jedinečných těchto túr. Společně navštívíme největší jeskyně Incirli Cave, kde budete obdivovat během průchodu 100 metrů plných stalagmitů a stalaktitů, vesničku Arapköy, vodní přehradu Gecitköy a nebude chybět ani odpočinek.

Severní Kypr - Trekking Východním Pobřežím 3*3*3*
Severní Kypr - Trekking Východním Pobřežím

8 denní poznávací letecký zájezd za krásami Severního Kypru. Česky mluvící průvodce. V průběhu pobytu v hotelu strava all inclusive, při výletech balíčky.

Šepot a Stíny Kypru
Šepot a Stíny Kypru

Vydejte se s námi na čtyřdenní zájezd na Kypr. Společně navštívíme Kyrenii, což je menší město s mnoha historickými památkami a malebným přístavem. Dále město Famagusta, kde si projdeme klášter sv. Barnabáše se známým "pokojem iko" a Othellovu věž.

Velký okruh Severním Kyprem 4*4*4*4*
Velký okruh Severním Kyprem

Kyrenia - Bellapais - Troodos - Famagusta - Karpaz Peninsula - Nicosia

Velký Okruh Severním Kyprem - Akce Senior 50+ 3*3*3*
Velký Okruh Severním Kyprem - Akce Senior 50+

Poloha: 1. den: Přílet do destinace: Po přivítaní na letišti v Lefkosii (letiště Ercan) bude následovat transfer do Vašeho hotelu v oblasti Kyrenia a ubytování. Přenocování v hotelu min. 3* v oblasti Kyrenia. 2. den: Informační schůzka a půldenní výlet do města Kyrenia (Girne) Dnešní den budeme mít informační ...

LTweb