Slovensko - Nízké Tatry

Katalog hotelů

Řazení hotelů:   abecedněod nejlevnějšíhodle kategorie

Agrothermal Bešeňová 2*2*
Agrothermal Bešeňová

Agrothermal Bešeňová je menší rodinný penzion, který se nachází na okraji obce Bešeňová, 10 minut pěšky od vyhledávaného Termálního parku Bešeňová. Tyto termály nabízí 12 venkovních a vnitřních bazénů, 9 tobogánů a skluzavky. Klientům jsou k dispozici obyčejně vybavené pokoje s vlastním sociálním zařízením. ...

Holiday Village Tatralandia 4*4*4*4*
Holiday Village Tatralandia

Největší aquapark ve střední Evropě se nachází v prázdninové vesničce Holiday Village Tatralandia. Resort se nachází na okraji města Liptovský Mikuláš. Rozlehlý areál tvoří 155 velmi hezkých bungalovů a apartmánů, rozdělených do 11 osad.

Larion Kráľova Lehota 2*2*
Larion Kráľova Lehota

Larion Kráľova Lehota je rodinný penzion s béžovou fasádou, který se nachází v podhůří Nízkých Tater, na okraji obce Kráľova Lehota cca 5 km východně od Liptovského Hrádku.Okolí nabízí výborné podmínky pro turistiku a cykloturistiku. Klientu budou ubytováni v příjemných pokojích s vlastním sociálním zařízením. ...

Ski & wellness Residence Družba 4*4*4*4*
Ski & wellness Residence Družba

Členitý horský hotel na úpatí lesa v krásném prostředí Demanovské doliny. Hotel je umístěn přímo na sjezdovce jen několik metrů od nástupu na vlek. V roce 2011 byl kompletně rekonstruován.

Tri Studničky ( Demänovská Dolina) 4*4*4*4*
Tri Studničky ( Demänovská Dolina)

Vzdálenost z Prahy: 500 km, nástupní dny: čtvrtek, sobota, neděle, délky pobytů: 3, 4, 5 a 7 nocí, dítě zcela zdarma do 6 let, Upozornění - pobytová taxa cca 1 EUR/osoba/noc (platba na místě), dítě zdarma do 6 let bez nároku na lůžko, Liptov Card v ceně, GoPass karta za cca 2 EUR (volitelně, na místě).

Wellness Hotel Chopok 4*4*4*4*
Wellness Hotel Chopok

Luxusní hotel oceněný jako nejlepší hotel **** kategorie na Slovensku je vhodný i pro velmi náročné hosty. Nachází se uprostřed Nízkých Tater v nádherné Demänovské dolině - na úpatí Tatranského národního parku.

Gino Paradise Hotel Bešenova 3*+3*+3*+3*+
Gino Paradise Hotel Bešenova

Nejznámější prázdninové a odpočinkové středisko Thermal park Bešeňová patří svojí rozlohou a počtem bazénů k největším thermal parkům na Slovensku. Teplota vody v bazénech se pohybuje v rozmezí 24° až 39 °C. Z hloubky 1987 metrů vyvěrá termální voda s teplotou 60.5 °C, která má blahodárné účinky na lidský organismus 

Grand Wellness Jasná 4*4*4*4*
Grand Wellness Jasná

Luxusní a krásný hotel je umístěný přímo na sjezdovce ve skiareálu Jasná pod Chopkom. Je ideální pro strávení velmi kvalitní rodinné dovolené a určitě si v něm přijdou na své i dvojice. Wellness Hotel Grand Jasná se těší vynikající poloze pro strávení zimní dovolené. Nachází se přímo u lanovky ski areálu Jasná. Po ...

Chalety Jasná De Luxe 4*4*4*4*
Chalety Jasná De Luxe

Unikátní poloha v srdci celoročního střediska Jasná, obklopeného krásnou přírodou a horami, předurčuje tyto apartmány k ideálnímu místu, kde strávit nádherné chvíle. Velmi stylové a vkusně zařízené apartmány s překrásným výhledem na okolní hory nabízí úžasné ubytování vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak pro skupiny ...

Juniorhotel Jasná Demänovské Dolina 3*3*3*
Juniorhotel Jasná Demänovské Dolina

Hotel se nachází v nejkrásnějším údolí Nízkých Tater - Demänovské Doliny. Lyžařský areál Jasná s nadmořskou výškou 1 150 m začíná vedle hotelu. Centrum obce Jasná je vzdálená 100 m. Sjezd na lyžích možný až k hotelu. Vzdálenost do centra cca 100 m. Liptovský Mikuláš cca 18 km.

Relax Hotel Sojka Liptov 4*4*4*4*
Relax Hotel Sojka Liptov

Hotel je umístěný v hezké parkové zahradě a je postaven v typickém slovenském stylu ve vesnici Malatíny. Nabízí ubytování v několika budovách na pomezí mezi Vysokými a Nízkými Tatrami. Lyžařský areál Jasná je vzdálen 25 km, termální lázně Bešeňová 7 km.

Rotunda (Jasná - Chopok) 3*3*3*
Rotunda (Jasná - Chopok)

Vzdálenost z Prahy: 515 km, nástupní dny: čtvrtek, sobota, neděle, délky pobytů: 3, 4, 5 a 7 nocí, Upozornění - pobytová taxa cca 1 EUR/osoba/noc (platba na místě), GoPass karta za cca 2 EUR (volitelně, na místě).

Srdiečko Hotel (Demänovská Dolina) 3*3*3*
Srdiečko Hotel (Demänovská Dolina)

Horský hotel přestavěný z loveckého zámečku s výhledem na Nízké Tatry umístěný v nadmořské výšce 1213 m n.m. V okolí hotelu je mnoho turistických tras, 4 sedačkové lanovky lyžařského areálu Jasná je vzdálená 50 m od hotelu.

LTweb