Indico Rock Mallorca 4*4*4*4*

Asap-Dovolená.cz - Španělsko - Mallorca

Poloha a popis hotelu Indico Rock Mallorca

Indico Rock Hotel Mallorca se nachází 450 metrů od písečné pláže El Arenal. Je určený pouze pro dospělé a nabízí vstup zdarma na živá vystoupení a rockové koncerty pořádané v prostorách hotelu. Interiér je inspirovaný hudbou. Najdete zde nejnovější audiovizuální technologii, která hostům zprostředkovává bohaté smyslové zážitky. V hotelu se každý den pořádají hudební akce, vč. živých koncertů, vystoupení DJ a videoprojekcí. Za příplatek je k dispozici profesionální nahrávací studio, zasedací místnosti a sál pro akce. Hotel Indico Rock provozuje 2 bazény. K dispozici jsou 2 terasy s lehátky a lenoškami. Hosté si mohou dát drink v baru u bazénu nebo v baru Sky. Mezi další zařízení patří střešní terasa a diskotéka. Snídaně a obědy se podávají formou bufetu a jsou připravovány před zraky hostů. Najdete zde i veganský a vegetariánský koutek. Na oběd si hosté mohou objednat pokrmy středomořské kuchyně a lá carte. Pokoje jsou moderní a mají klimatizaci, TV se zahraničními programy, rozhlasovými stanicemi a filmy na vyžádání, zařízený balkon a koupelnu s fénem. Na vyžádání je k dispozici minibar a bezpečnostní schránka (za příplatek). V celém hotelu je zdarma dostupné Wi-Fi. Hotel je pouze pro dospělé,

Popis

V r. 2017 kompletně renovovaný hotel s tematikou rockové hudby disponuje 245 pokoji na 7 podlažích. Restaurace, recepce s trezorem k pronajmutí, výtahy, bar, místnost s TV, úschovna kol. Ve venkovním areálu sladkovodní bazén, terasa na opalování a bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Na střeše hotelu střešní bazén s balijskými lehátky a Sky bar s panoramatickým výhledem (otevřen dle počasí).

Ubytování a služby hotelu Indico Rock Mallorca

Dvoulůžkové pokoje (B1A/B2A/C1A/C2A/D1A/D2A): klimatizace, hudební kanál, telefon (za poplatek), fén, trezor (za poplatek), minibar (na vyžádání, za poplatek), sat. TV, sprcha, WC, balkon.Dvoulůžkové pokoje (B1K/B2K/C1K/C2K/D1K/D2K): ve vyšších patrech, s lepším vybavením, větší TV, jinak jako B2A.Suite (B2C/C2C/D2C): prostornější, navíc vana, jinak jako B2A.

Stravování

Bez stravy, snídaně nebo polopenze. Snídaně formou bufetových stolů. Při objednání polopenze navíc večeře formou bufetových stolů. Show cooking. Tematické bufety.

Internet

WiFi v celém hotelu zdarma.

Sport a zábava

Zdarma: fitness. Pestrý zábavní program - živá hudba, show, DJ. Za poplatek: vodní sporty od místních poskytovatelů. Golfové hřiště cca 1,2 km.

Upozornění

Turistická taxa: v rozmezí cca 1 EUR - cca 4 EUR/den/osoba od 16 let. Cena dle kategorie hotelu, platba v hotovosti na místě.

www.indicorock.com

Poloha hotelu

Termíny zájezdů

Hotel nemá momentálně žádné volné termíny Napište prosím poptávku na náš e-mail info@asap-dovolena.cz, pokusíme se Vámi požadovaný pobyt zajistit.
LTweb